3D HD Carnauba Wax - Islak Görünüm Cilası 104907

5,0 (0 Yorum)

Marka 3D
74,99 TL


9 Taksit - 99 TL > Kargo Ücretsiz
 Listeme Ekle

Satın alacağınız bu ürünün Türkiye Genel Dağıtımı Hakları/Distribütörlük yetkisi ve Garantisi ModaCar tarafından sağlanmaktadır
3D HD Markası Hakkında

3D High Definition Car Care ,1990 yılından itibaren Amerika, Santa Clarita merkezli,dünyanın en büyük otomobil bakım ürünleri AR-GE ve üretici firmasıdır

Ürün Özellikleri :

Türkiye Genel Dağıtımı ModaCar tarafından dağıtılan bu ürün,
945 ML
Her türlü boya ve vernik üzerinde kusursuz ıslak görüntü veren, önceden yumuşatılmış katı WAX. Özellikle koyu renk araçlar için tavsiye edilir.
Piyasadaki en ince carnaubalı formül.
Derin bir parlaklık ve ıslak görüntü veren, metalik boyalardaki metal parçalarının ışıl ışıl parlamasını saplayan özel WAX.
Beyaz ve Sarı carnaubanın özel birleşimi.
Su itici ve leke tutmama özelliği ile aracın yol ve fren tozlarına karşı dirençli olmasını, böcek kalıntıları ve endütriyel kirlenmelerin önüne geçerek aracın uzun süre temiz ve parlak kalmasını sağlar.
HD POXY gibi polymer bazlı sealant ürünler üzerine son kat olarak uygulanabilir.
KULLANIM
Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalayın.
El ile uygulama: Sünger yada pamuk pedinize ince bir katman Carnauba wax sürün ve dairesel hareketlerle veya ileri geri hareketlerle uygulayın. Bir süre ürünün çekmesi ve renginin koyulaşması için bekleyin, sonra %100 pamuk mikrofiber bez ile yüzeyi parlatın.
Makine ile uygulama: HD kırmızı wax süngerine 4 damla Carnauba wax sürün ve düşük hızda waxı uygulayın. Bir süre ürünün çekmesini ve renginin koyulaşmasını bekleyin. Mikrofiber bez ile parlatın.
İpucu: Uygulama yaptığınız ortam rutubetli ise daha az wax kullanın ve kurua süresini uzatın. Uygulama sonrasında 3D Final Touch kullanabilirsiniz.

Google Detaylı Arama