Oto aksesuar toptan ve xml online bayiliği

ModaCar Oto Aksesuarları, Toptan oto aksesuar konusunda yılların deneyimiyle, oto aksesuar siteleri'ne bayilik vermektedir.
 
Toptan oto aksesuar ve tuning ürünleri, oto aksesuar toptancıları için 9 taksite varan taksit seçeneğiyle büyük destek olmaktadır.
 
Online alışveriş sitesi olanlar için XML veri tabanlı bayilik için;
 
ModaCar Kurumsal ziyaret edebilir veya;  web@modacar.com 'a e-posta gönderebilirsiniz.
 
ModaCar Oto Aksesuar, 2452 Kurumsal firmaya ve size , Araca özel çözümler, isteğe uygun üretim 2000 ürünü, AR-GE birimlerimiz 6000 m2 kapalı alanda size özel tasarlayıp üretiyor,pazarlamanıza destek veriyoruz.
 
E-ticaret sitelerine,436 markayı ve 5000 ürünü tek noktadan sunuyor,sorunsuz e-ticaret desteği veriyoruz
 
Her sattığımız ürüne özel önem veriyor,titizlikle hazırlıyoruz.Tek Tuş sistemi ile manuel müdaheleler tamamen devre dışı bırakıyor,% 100 otomatikleşmeler gerçekleştiriyoruz
 
ArabayaServis.com ile, Oto aksesuar mağazaları, benzin istasyonları, ara toptancılar, oto servisleri, yedek parça mağazaları otomobil plazaları 5000 ürün 436 marka "Toptan Çözümler"le Arabaya Servis'te %70'e varan fiyat avantajları ve 9 taksitle alışveriş imkanı sunuyor, finansmanlarına katkı sağlıyoruz.
Online alışveriş sitesi olanlar,
Entegrasyon
ModaCar, e-ticaret sitelerine sunmuş olduğu, varyant veya varyantsız XML, EXCEL veri alt yapısı ile;
 
Çok pratik olarak size verilen link üzerinden 1 saat gibi kısa sürede sisteminize entegre edebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret alt yapısı sağlayan ve satışını yapan üm firmalardan datalarımızı otomatik olarak paket içerisinde hazır alabilirsiniz.
 
Güncelleme,
Ürünlerimize ait aktif/pasif,alış ve perakende satış fiyatlarımız günlük her 2 saatte bir otomatik olarak xml veya Excel vertiabanımıza aktarılmaktadır. Stok,iade,ayıplı ürünler, Sistemimizde sitenizin hiçbir şekilde STOK tutmasına gerek bulunmamaktadır.Tüm tedarik,stok tarafımızdan karşılanmaktadır. Son kullanıcının satınaldığı üründen vazgeçmesi yada başka bir ürün almak istemesi durumunda ilgili arkadaşlarımız gerekli önerileri hızlı şekilde sunmaktadır . Arızalı yada ayıplı ürünlerde yine son kullanıcıya gerekli uygulama hızlı şekilde iletilmektedir. Her ay sonu satılamayan,iptal edilen siparişlerinize ait ürünlerimizi paketler sağlam olmak kaydıyla iade almaktayız.
 
Sipariş
Bu bağlamda,sitelerin stok tutmalarına gerek kalmadan,stok maliyetlerini kendi üzerine almış, birebir siparişe sipariş yöntemiyle gerek B2B,gerek Messenger gerekse e-posta şeklinde siparişleri işleme alarak hızlı bir biçimde söz konusu sitelerin depolarına sevketmektedir. ModaCar ın markalı veya distribütörlüğünü üstlendiği ürünler dışında diğer markalı ürünleri satmakta tüm siteler serbesttir.Bu konuda ModaCar ın bir yaptırımı bulunmamaktadır.
 
Garanti
Satılan her ürünü 2 sene garanti vermenin yanı sıra,bu süre zarfında yada 10 yıl süre ile yedekparça hizmetleride vermektedir.Müşterilerinden kendilerine ulaşan soru/sorunları tarafımıza ileterek en net cevapları en kısa sürede alması sağlanmaktadır.
 
Hediyeli ve İndirimli Ürünler :
Her ayın ilk günü ile son günü arasında sürecek olan İNDİRİMLİ ÜRÜNLER ve HEDİYELİ ÜRÜNLER yine ModaCar tarafından bedelleri karşılanacak şekilde bildirilmekte ve satışların hızlandırılması sağlanmakta ve bu sayede ciro seviyeleri maksimuma yükseltilmek istenmektedir.
 
Reklam
Alışveriş sitelerininin zaman zaman TV,GAZETE,DERGİ ve diğer yayım organlarındaki reklam hizmetleri karşılıklı görüşme sonucu ortak yürütülebilmektedir.
 
Tedarik
İstanbul dışındaki online müşterilerimiz içinde sadece kargo ile gönderi yapılmaktadır