Üyelik Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları:


Nasıl üye olabilirim?
Üst kısımda bulunan "Üye Kayıt" bağlantısına tıklayınız. Açılacak olan kısa web formu doldurarak kolaylıkla üye olabilirsiniz. Botamar, üyelik bilgilerinizi şartsız olarak gizli tutmakla, başka herhangi kişi veya kurumla kesinlikle paylaşmamakla mükelleftir.


Sisteme üye olmanın avantajları nelerdir?
Üye olduğunuz taktirde sonraki ziyaretlerinizde üyelik bilgilerini tekrar girmek zorunda kalmayacağınız gibi Botamar’ da bulunan tüm yenilik ve promosyonlardan haberdar edilebilirsiniz.


Üyelik ücretlimi?
Hayır, üyelik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.


Nasıl üye girişi yaparım?
Eğer daha önce üye olduysanız, üst kısımda bulunan "Üye Girişi" bağlantısına tıkladıktan sonra e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek, sistemimizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.


Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
Üye olarak sisteme giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan isim ve soyadınızı içeren bağlantıya tıklayarak kullanıcı bilgilerinizi değiştirebileceğiniz sayfaya girebilirsiniz..


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Hayır üye olmadan alışveriş yapabilmek mümkün değildir. Siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve sorunsuz hizmet verebilmemiz için üyelik gereklidir.


Şifremi unuttum, ne yapabilirim?
Üst kısımda bulunan "Üyelik girişi" bağlantısına tıkladıktan sonra açılacak olan sayfadaki web form' a  e-posta adresinizi girdikten sorna "Giriş Butonu" altındaki  "Şifremi unuttum" bağlantısına tıkladığınızda şifreniz e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir.


Şifremi değiştirebilir miyim?
Üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan isminiz ve soyadınızı içeren bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfadaki web form' u kullanarak kullanıcı bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.


Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ.