29 EYLÜL 2019 tarihinden itibaren, bayi indirimleri kaldırılacak ve net fiyat uygulamasına geçilecektir. XML üzerinden gönderilen fiyat yine net alış fiyatlarınız olacaktır. SEN DE PARA KAZAN


Kendi Web sitenden, yoksa Hepsiburada.com, Trendyol.com, N11.com, Gittigidiyor.com, Amazon.com.tr gibi pazaryerlerinde hemen kolay ve hızlı mağaza açarak, Instagram'dan, Facebook'ta dilediğin yerde sen de satış yaparak para kazanabilirsinwww.arabayaservis.com'dan alacağın fiyata bakarak kıyas yapabilirsin.

www.arabayaservis.com'dan toptan alarak ya da sattıkça toptan alarak, %70'e varan > para kazanabilirsin. www.modacar.com 'dan 1 ve üzeri sitede yer alan fiyattan alabilirsin  

Her iki platformumuzdan da ister XML çekebilir, isterseniz excel desteği yada manuel işlem yapabilirsiniz.

Kazancınız net !

1900 bayimiz gibi sende para kazanmaya başlamak için, hemen, kolayca üye olun. 

%5 daha ek kazancın daha var ?

Başka bulacağın satıcıları www.arabayaservis.com'a üye olmasını sağlayarak, bulduğun satıcının her siparişine, sipariş başına bedelinin % 5'i daha kazanç sağlayın.

www.arabayaservis.com'a üye olurken "Referans E-Posta" kısmına senin üyelik e-mail adresini yazması yeterli. Her siparişinden 24 saat sonra % 5 ek kazancın hesabına havale edilir.

Aklına takılan soru mu var ?  Hemen web@modacar.com'dan destek alın.


BAYİ OLUN !


Bayi olmak için şartlar nelerdir ?

Özel bir şartımız bulunmuyor.

Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firman olmadan bile, kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden hemen satışa başlayabilirsin. (kimlik no'lu işlemlerde satış paltformundaki mağazanızı kontrol etmemiz bayilik için yeterlidir.)

www.modacar.com'dan veya www.arabayaservis.com'dan hangisinden alım yapacağına göre üyelik kaydını yapıp, onaylamamızı istemen yeterlidir.

Daha sonraki her siparisinizde bu e-posta ile sisteme giris yapmanız gerekmektedir. 9 Taksit’le ödeme yapabilirsiniz.


BİZ KİMİZ ?


Konsept – İnovasyon;

ModaCar, araç aksesuarları, araç malzemeleri, Motorsiklet ve Bisiklet malzemeleri, yapı market, ev, ofis ve kişisel ürünler olarak 3.000 ürün içeren konsepte sahibiz.

Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlar, araç brandaları, oto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar gibi bir çok ürün yer almaktadır.

Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur.
Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünleri kapsamaktadır.

Üretim;

Hazır ürün satışı yanı sıra, kimyasal, sprey veya dökme bazlı her tür araç ve yapı ürünü üretebilmenin yanı sıra, hazır ürünlerden de çözümler sunmaktayız. Şirketlere, promosyon firmalarına vb kalıp, dikim, nakış gerektiren ürünler, özel tasarımları 6000 m2 kapalı üretim bandında, AR-GE desteğiyle üretebiliyoruz.

İhracat;

Taiwan, Hong Kong, Kanada, İtalya,Amerika ofisleriyle 33 ülkeye ihracat yapıyoruz.


XML BİLGİLERİ


XML Bilgileri


www.modacar.com'un xml'inden size gelecek olan fiyatlar net fiyatlardır ve kdv hariçtir. ModaCar.com'dan 1 ve üzeri > sipariş verebilirsin.
XML üyelik hizmet bedeli tek sefere mahsus 100 USD + kdv' yerine ücretsiz !

DropShipping

DropShipping üyelik hizmet bedeli tek sefere mahsus 300 USD + kdv'dir. Tüm gönderileriniz kargo bedava ve sizin adınıza tarafımızdan gönderilir. DropShipping www.arabayaservis.com'da ücretsizdir. Bilgi alın 

Ürün verileri (XML)

Code : Urunun asıl kodunu gostermektedir.Bu kod aynı zamanda urune ait barkod etkiketi ve resim kodununda kendisidir.
Product Type : Her zaman ASIL olarak gelecektir.
Main Producte Code: BU ALANI BOS GECEBİLİRSİNİZ.
Isactive : Urunun pasif/aktif olduğu 0 ve 1 isaretleriyle belirtilmektedir.
Barcode : Ürün Barkodu
Mark : Urune ait markadır.
UnitInStock: Stok miktarı
Product Name : Urunun ismi belirtilmektedir.
Description : Urunun data acıklamaları mevcuttur.
Price : Urunu fiyatı belirtilmektedir.
Currency : Urunun fiyat kuru belirtilmektedir.
Vat : KDV oranı belirtilmektedir.
Desi : Desi olculeri
MainGroup : Urunun 1. yerlestirilmesi gereken kategorisi belirtilmektedir.Eğer ana kategoriye ait alt kategorilere bolunme varsa EndGroup hanesinde bu belirtilmektedir.
MainGroupCode : Ana kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
EndGroup : Urunun ana kategoriye ait alt kategoride ise buhanede gosterilmekte ve bu hane
MainGroup hanesine bağlıdır.
EndGroupCode: Alt kategoriye ait kategori kodudur(Tercihen)
PictureCode : Urunlerin resimlerini alabileceğiniz adres gosterilmektedir.


Xml bilgileri, her 15 dk'da bir güncellenmektedir.

Tüm bilgilerin yer aldığı xml Ürün XML;

https://www.modacar.com.tr/AdminMng/WSrequest.aspx?pid=modacar.com

İsteğe göre kategori yapılandırması ayrı çekilebilir Kategori XML;

https://www.modacar.com.tr/AdminMng/WSrequest.aspx?pid=modacar.com&ctr=1&all=1