BAYİLİK

ModaCar Oto Aksesuarları, Toptan oto aksesuar konusunda yılların deneyimiyle, oto aksesuar siteleri'ne bayilik vermektedir. Toptan oto aksesuar ve tuning ürünleri, oto aksesuar toptancıları için 9 taksite varan taksit seçeneğiyle büyük destek olmaktadır.

Online, e-ticaret, web satış bayiliği 

Online alışveriş sitesi olanlar için XML veri tabanlı bayilik için,Toptan alım yapmak isteyenler için ModaCar Kurumsal ı

ziyaret edebilir veya; web@modacar.com.tr a e-posta gönderebilirsiniz.

2452 Kurumsal firmaya ve size ,Araca özel çözümler, isteğe uygun üretim 4400 ürünü, AR-GE birimlerimiz 6000 m2 kapalı alanda size özel tasarlayıp üretiyor, pazarlamanıza destek veriyoruz.

E-ticaret sitelerine, 2650 markayı ve 11.000 ürünü tek noktadan sunuyor,sorunsuz e-ticaret desteği veriyoruz

21 Ülkeye İhracat'la Türkiye'nin ekonomisine kendi desteğimizi veriyoruz.

Her sattığımız ürüne özel önem veriyor,titizlikle hazırlıyoruz.Tek Tuş sistemi ile manuel müdaheleler tamamen devre dışı bırakıyor,% 100 otomatikleşmeler gerçekleştiriyoruz

Toptan alım yapmak isteyenler için www.arabayaservis.com

ArabayaServis'le "Toptan Çözümler" sunuyoruz.

Oto aksesuar mağazaları, benzin istasyonları, ara toptancılar, oto servisleri, yedek parça mağazaları, otomobil plazaları 11.000 ürün 2650 marka ve 4400 çeşit üretimimiz olan ürünleri "Toptan Çözümler"le Arabaya Servis'te % 70'e varan fiyat avantajları ve 9 taksitle alışveriş imkanı sunuyor, finansmanlarına katkı sağlıyoruz.

Simoni Racing ile - www.simoniracing.com.tr

Sadece hazır Oto aksesuar işinde değil,ürün ve hizmetlerimizle sürücüleri daha iyi hissettirme işindeyiz diyoruz. Yenilik anlayışımız, çarpıcı fiyatlar, değişik hisler duyabileceğiniz ürünler ve çeşitlilik yaratıyoruz.

Mobil uygulamalarla hep "Elinizin Altındayız"
 

 

 Bayilik Formu