BrillantCare Yoğun Parlaklık Cilası 428991

TL127,90
TL96,92
%24 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Ne alacaksınız ? : 250 Ml kapasiteli


GENİŞ KULLANIM ALANI : Eski, mat veya yeni boyalı tüm yüzeylerde kullanılabilir.


HOCHGLANZ POLITUR silikon esaslı ciladır. Silikon kaplamalıdır. Bu ona Boya üzerinde suya kaydırma özelliği kazandırır.

Etki süresi 4 aya kadardır.

Plastik aksam ve boyalı yüzeylerde leke bırakmaz.

Uygulaması çok hızlı ve kolaydır. Boyayı dış etkilere karşı korur. Rengi yeniler, parlaklık verir. Böcek, dal parçaları, hava şartlarının neden olduğu yola dökülen tuz, kimyasallar gözle görülmeyen ancak arabanızın boyasına zarar verebilecek asit yağışlarına karşı arabanızı mükemmel bir şekilde korur ve boyanızın bakımını sağlar.

İçeriğindeki mikro temizleyiciler sayesinde boya üzerindeki matlıkları yok eder. Yaz ve kış şartlarında mükemmel sonuç verir. Mekanik araba yıkamaların oluşturabildiği çiziklerden korur. Anti statiktir. Uzun bir süre güneşten yağmurdan çamurdan ve tozdan aracınızı korur.

Eskimiş cila ve boyaların temizliği için mükemmeldir. Krom ve boyalı plastik yüzeylere de uygundur. Görünmez bir film tabakası oluşturur. Boyanızı besleyerek cilalamasının yanı sıra ömrünü uzatır. Yüzeyi parlatır ve rötuş yapılan kısımlarda da renk uyumunu sağlar. Kişisel, profesyonellik gerektirmeyen otomobil cilasıdır. Uygulanması pamuk ile uygulayabilecek kadar kolaydır.

Nerelerde Kullanırım?

Eski, mat veya yeni boyalı tüm yüzeylerde kullanılabilir.

Nasıl Kullanırım?

HEM AMATÖR HEM MAKİNA KULLANIMINA UYGUNDUR.

El ile uygulanır. Aracınızı şampuan ile yıkayınız ve kurulayınız. Arabanın tamamen kuru olduğuna emin olunuz. Şişeyi çalkalayınız ve Microfiber bez, üstüpü veya cilalama ürünleriyle birlikte sürmeye başlayınız. Dairesel hareketlerle ve yüzeyin bir kısmına homojen olarak uygulayınız. Puslu bir hale gelene kadar kurumasını bekleyiniz. Temiz ve kuru bir Microfiber bezle ovarak siliniz. İstenilen parlaklığı elde etmek için temiz ve kuru bir bezle nazikçe parlatın. Direkt güneş ışığında veya araç el sürülemeyecek kadar sıcak iken uygulama yapmayınız.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER