Markalar

Fiyat Aralığı

FırsatlarBuz Buğu Yağmur Ürünleri

Buz Çözücü Sprey

İçerdiği özel formülle, cam, plastik, metal, demir gibi tüm yüzeylere uygulandığında, buzu çözer ve ve uzun süre tekrar donmasını engeller. Araçlarda, evde, dükkanlarda, depolarda, kilitlerde vb yüzeylerde kullanılır.   

Oto buz çözücü ürünleri ile kışın aşırı soğuk havalarda korkulu rüyamız olan buzdan korkmanıza gerek kalmayacak.

Buz çözücü ürünleri pratik bir şekilde uygulayarak, her türlü yüzeyde donma olayına engel olabilirsiniz. Kışın buz kazıyarak vakit kaybetmek yerine, bu ürünleri kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.   Donma önleyici sölüsyon, buz kazıyıcılı buz çözücü spreyleri aracınızın camına sıktığınızda sıkılan bölgenin -70 dereceye kadar buzlanmasını engelleyebilirsiniz. İstediğiniz her alanda kullanılabilecek ürünlerdendir.  Kışa hazırlık seti, kar küreği, buz kazıyıcı, cam kar buz bandı, kış bakım seti gibi onlarca ürün çeşidiyle kışın kötü hava koşullarından korkmanıza gerek kalmıyor.

 Buzdan etkilenmeden güvenli bir şekilde yolunuza devam etmek için, oto buz ürünlerine mutlaka göz atmalısınız.

Buz Çözücü Sprey Nasıl Kullanılır ?

Uygulanacak yüzeye püskürtün. Kırağı için az, Kar için Kar tabakasını sıyırıp kalan Karın üstüne, buz için direk püskürtün. İki dakika sonra buzun eriyip çözüldüğünü göreceksiniz.

En iyi Buz Çözücü çeşitleri ve fiyatları sitemizde bulabilirsiniz.

Kampanyalı ve indirimli Buz Çözücü Sprey nerede satılır diye düşünmeyin ? Profesyonel çeşitler ve fiyatları modacar.com.tr’de.

Buz Çözücü Sprey kategorimizde,

Simoni Racing, ModaCar, Stac Plastic ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem toptan hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.