Chrysamed Hamam Böceği Karınca İlacı Küf Mantar Temizlik Seti 712543

AGN | Sepette ANINDA GERİ NAKİT alın
TL62,05
TL36,65
%41 İndirimli


Sorunuz mu Var ? destek@modacar.comm'a e-posta gönderin.


Spesifikasyonlar; Chrysamed Hamam Böceği Karınca İlacı 712543 + HomeCare Küf ve Mantar Temizleyici 422566 HEDİYESİYLE gönderilir.

Chrysamed Hamam Böceği Karınca İlacı 712543  Chrysa Fibron Jel, hamam böceği ve karınca mücadelesi için geliştirilmiş en etkili Phenylpyrazole grubunda yer alır.

Çevre için güvenli, geniş spektrumlu ve düşük dozlarda yüksek etkinliğe sahiptir.
Hamam böceğinin tüm türleri üzerinde etkilidir.
Chrysamed Fibron Jel, diğer gruplarına karsı bağışıklık kazanan popülasyona karsı çok etkili yeni nesil üründür.

HomeCare Küf ve Mantar Temizleyici 422566 Özelikler, Ev veya işyerinizde Rutubet ve neme mazur kalan yüzeylerde küf ve mantar oluşumunu engeller.

Kolay ve çabuk uygulanır.
İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.
Ahşap yüzeyler,Mutfak dolapları ,Duvarlar ,Duvar Kağıtları Boyalı tavan ve duvarlarda ve Banyo Fayans ve Kalebodurlarında kullanabileceğiniz bir üründür.
500ml

Nasıl Kullanırım ? Püskürtme başlığını püskürtme konumuna getirdikten sonra ürünü püskürtün ve yüzeyin emmesini bekleyin.
Kışın Bu işlemi haftada bir tekrarlayınız.
İç cephe boyalarında kullanımı :Boya yapmadan önce sulandırma işlemi sırasında boyanın içerisine Litre başına 20ml konularak Karıştırılır ve boya yüzeye uygulanır.
Dikkat :Ürünü kullanmadan önce yüzeyin görünmeyen bir yerinde dayanıklılık açısından test ediniz.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin