Difaş Mavi Katlanır Mini Diş Fırçası Koruyucu Hediyeli 715776

TL19,85
TL8,85
%55 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki MAVİ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Adet : 1 Katlanabilir Fırça+ Diş Fırçası Fırça Koruyucu

Ölçüler :

Cinsiyet : Unisex

İster seyahatlerinizde, ister aracınızda, ofisinizde kullanın. Çantanızda, cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
Katlanır özelliği sayesinde hijyenik olarak muhafaza edebilirsiniz.

Ergonomik Tasarım
Ergonomik bir tasarıma sahip olmasından dolayı kullanıcısının eline tam olarak oturur ve doğru diş fırçalama tekniklerinin uygulanmasında sizlere yardımcı olur. Tüm kontrol sizin elinizde olur ve rahatça fırçalama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Diş Etlerine Zarar Vermez
Diş etlerini koruyan yapısı sayesinde ne kadar baskı uygularsanız uygulayın diş etlerinize zarar vermeden diş fırlama imkânını sizlere buluşturur. Hassas dişlerde bile en etkili sonucu verebilmek adına tasarlanmıştır.

Katlanabilme Özelliği
Seyahat için tasarlanmış olan diş fırçasını kolaylıkla yanınızda taşımanız mümkün olmaktadır. Çantanızda çok fazla yer kaplamaz ve kapalı bir şekilde kalmasından dolayı herhangi bir kirlenme problemi yaşanmadan sürekli steril kalması mümkün olur.

Diş Minesini Korur
Diş minesini koruyan yapısı sayesinde ileride oluşabilecek diş hassasiyetinin önüne geçer ve sıcak ya da soğuk yiyecek ve içecekleri rahatlıkla yiyebilmenize veya içebilmenize olanak sağlar.

Fırça Kılı Kalınlığı
Orta sertlikteki fırça kılları sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Diş arasında kalan yiyecekleri kolaylıkla çıkartarak bakteri oluşumunun ve dişte çürük gibi olumsuz etkilerin yaşanmasını engeller.

Diş Tartarlarını Temizler
Diş üzerinde oluşan tartarların oluşumunu engellemesinin yanı sıra tartarlarıda temizler. Bu sayede her zaman beyaz dişlere sahip olabilmenize olanak sağlayarak daha sağlıklı dişlerle daha sağlıklı bir gülüş elde edersiniz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER