HomeCare 25 Parça Alfabe Oyun Hamuru Kalıbı 716601

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 24,79 TL 12 Adette: 23,42 TL

8 Adet var. Acele edin!
TL59,95
TL27,55
%54 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Materyal : ABS plastik

Ölçüler : Ortalama 5,5 x 4 cm boyutlarındadır. Daha küçük olmaması çocukların güvenliği içindir.   - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN SQUISHY EĞLENCE: Okul öncesi ve büyük çocuklar, çocuklar için eğlenceli sanat ve el sanatları etkinlikleri için hayal güçlerini kullanabilir ve bu oyun seti ayrıca 3 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediyedir.

24 HARF + 1 OKLAVA : Neden 24 harf ? Çocuklar için tehlikeli olabilecek NOKTALI HARFLERİ koymadık ! Çocukların çeşitli yaratma taleplerini karşılayabilir. Çocuklara Uygun Boyut. Canlı ve parlak renkler çocuklara hitap ediyor. Küçük çocuğun ellerinin kavraması için uygundur. 3 ila 12 yaş arası çocuklar için önerilir.

GÜVENLİ KALİTE: Oyun hamuru kalıplarımız ve araçlarımızın tamamı ABS malzemelerden yapılmıştır, toksik değildir ve kokusuzdur, sağlam ve dayanıklıdır, yüksek mukavemetli ve tekrar kullanılabilir. Çocukların kullanması için %100 güvenli olan titiz bir test ve sertifikasyon sürecinden geçmiştir.

Çocukların hayal gücü ve yaratıcılığı üzerindeki sınırlamayı kaldırın. Tüm aletlerin kenarları pürüzsüz ve iyi cilalanmıştır, pürüzlü kenarlar yoktur. Çocuk-ebeveyn etkinlikleri için harika. Kendin Yap kreasyonları için araçlarımızla hamurları kesebilir, kalıplayabilir ve sıkabilirsiniz.