HomeCare 500 Gr Mor Oyun Kumu 716600

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 24,79 TL 12 Adette: 23,42 TL

1 Adet var. Acele edin!
TL59,95
TL27,55
%54 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki MOR Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. .

Ne alacaksınız ? : heroes tarafından homecare adına üretilen  500 GR Oyun kumu  


ÇOCUKLARIN YARATICILIĞINI TEŞVİK EDER: CoolSand, çocukların istediklerini yapabilecekleri eğitici ve duyusal bir oyuncak setidir! Paketleyin, çekin, şekillendirin, kesin, kalıplayın ve sevin! Parmaklarınızın arasından akarken bu hissin tadını çıkarın. Bu oyun kumu hem eğlenceli hem eğitici, bu da onu her iki dünyanın da en iyisi yapıyor!

SAĞLIKLI VE GÜVENLİ  : ABD, Avrupa ve Asya güvenlik ve sağlık yönetmeliklerine uygundur. 3 yaş ve üzeri için uygundur.

SIKILABİLİR EĞLENCE: Kinetik Kum %98 kum ve %2 sihirdir! İnanılmaz kum sanatı yaratmak için çekin, şekillendirin ve kalıplayın. Kinetik Kum, çocuklara değil kendisine yapışır, böylece kolayca temizlenebilir ve saklanabilir! Alın, yoğurun, şekiller oluşturun, üzerine yazılar yazın, tekrar bozun.

DUYGUSAL EĞLENCE : Gözlerinizin önünde sızar, hareket eder ve erir. Parmakların arasından gerçek kum gibi akar ve tamamen kuru bırakır. Birbirine bastırıldığında kendine yapışır ve şeklini korur!

Kinetik Kum, çocukların yaratıcı ve duyusal becerilerini harekete geçirerek hayal edebilecekleri her şeyi tekrar tekrar yaratmalarına olanak tanır. Asla kurur ve toksik değildir, glüten ve kazein içermez.

RAHATLATICI VE SAKİNLEŞTİRİCİ : Bu kum, her yaş için rahatlamanın ve stres atmanın bir yoludur. Onunla nasıl oynarsanız oynayın, ister kalıplayın, ister kesin, ister parmaklarınızın arasından akmasına izin verin, rahatlamak için harika bir yoldur ve kıpır kıpır bir oyuncak olarak kullanılabilir.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.