HomeCare SmallBull Cilalı Gürgen 40x19cm Ahşap Kesme Tahtası 716487

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 58,94 TL 12 Adette: 55,67 TL

24 Adet var. Acele edin!
TL121,84
TL65,49
%46 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Materyal : % 100 Gürgen Ağacı - el yapımıdır. Renklerde hafif değişiklikler, kesimde ufak simetrik hatalar olabilir

Ölçüler : 40 cm x 19 cm x 2,2 cm kalınlık - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Etleri, meyveleri ve sebzeleri dilimlemek ve her yemek hazırlığı için mükemmel olan gürgen ağacı kesme tahtası. Bu ahşap tahtal peynir, et, zeytin, ekmek ve diğer mezeler için servis tabağı olarak da kullanılabilir; ve ahşap doğrama tahtaları tutma sapına sahiptir, bu da tahtaları tezgahtan masaya taşımayı çok kolaylaştırır.


MALZEMELERİ ŞEF GİBİ KESİN: İster tüm aile için büyük bir yemek hazırlıyor olun, ister yemek pişirme sanatını öğrenin, ister sevdiklerinizi etkilemek için yeni tarifler hazırlamayı seviyor olun, BIGBULL bu düşünülerek tasarlanmıştır. Havuç, kereviz, brokoli, soğan, biber gibi meyve ve sebzeleri ve kırmızı eti, tavuk, buhar, et, balık ve çok daha fazlası gibi etleri kesmek/doğramak için mükemmeldirler. Temizlemesi kolaydır ve yıllarca dayanacak şekilde dayanıklıdırlar.

DOĞAL VE EŞSİZ : Gürgen ağacından %100 el yapımı, her parçayı benzersiz kılar. Lekesiz güzel ahşap damar renkleri biraz değişebilir ve doğal ahşap yapı nedeniyle sıcaklığı, nemi ve kuruluğu etkileyebilir. Gerçekten doğal ahşap oldukları için renk ve doku resimden biraz farklı olabilir. Masanın üzerindeki orijinal doğal ve zarif gürgen rengi, ev sahibinin lezzet duygusunu ortaya çıkarır.

SAĞLIKLI VE ÇOK YÖNLÜ : Dayanıklı ve test edilmiş, bir yüzeyi ekstra korumalu vernik kaplamalı , diğer yüzeyi kaplamasız ham. Ters çevrilebilir tasarımıyla, BIGBULLL’un her iki tarafını da kullanmayı veya bozulmamış bir yüzey için başka bir yüzeyi temiz tutmayı mümkün ve kolay hale getirir. Bir tarafı sebze kesmek, diğer tarafı ekmek servisi ve hazırlanması, peynir, suşi, meyve, tatlı, sandviç ve her çeşit meze,

TEMİZLİĞİ KOLAY: Temizlemek için sabunlu su veya tuzlu su kullanın. Özellikle kullandıktan hemen sonra yıkarsanız, lekelere veya kokulara karşı doğası gereği dirençlidir.

BIÇAKLAR İÇİN İYİ: BIGBULL kesme tahtası , bıçaklarınız için bir yatırımdır. Bıçak keskinliğini korumaya yardımcı olurlar.