HomeCare Botega Vantuzlu Bardak Şişe Kavanoz Temizleyici 715983

TL58,55
TL29,85
%49 İndirimliSpesifikasyonlar :

Materyal : pp+ plastik

Adet : 1

Ölçüler : 16,5 x 11,5 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. DAHA DETAYLI ÖLÇÜLER EK RESİMLERDE BULUNMAKTADIR.

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bardak, Kavanoz, biberon, spor şişeleri, şarap bardakları, kahve fincanları, bira bardakları, vazolar veya cezveler, sürahiler gibi her türlü cam eşyayı temizleyebilir.


Yüksek kaliteli malzemeler: Cam temizleme fırçası PP + PVC malzemeden, esnek kıllardan, gömülü kirlerin çıkarılmasını ve daha uzun hizmet ömrü sağlamak için orta sertlikte yapılmıştır.

Çift Fırça Başlığı: Çift taraflı kıl fırçalı cam fırça, ölü açı olmadan 360 derece, cam eşyalarınızı temizlemeyi çok kolaylaştırır.

Vantuz montajı: Vantuz ile sabitlenir, sıkıca emilir ve kolayca deforme olmaz. Fırçanın altında üç büyük vantuz vardır. Vantuz tabanı, lavabo tabanına/fayans veya mutfak tezgahına sıkıca sabitlenmiştir. Züccaciyeyi, kullanımı ve temizliği uygun olan iki kıl seti arasında kaydırmanız yeterlidir.

Kullanımı kolay: Yaratıcı döner fırça çıkarılabilir ve temizlenebilir, boşaltması kolay, temiz ve hijyeniktir. Merkez fırçanın vidalarını saat yönünün tersine açarken, bardakları merkez fırçada saat yönünde çevirdiğinizden emin olun.

Çok işlevli: Bu fırça çok yönlüdür ve biberonlar, spor şişeleri, şarap bardakları, çay fincanları, kahve fincanları, bira kupaları, vazolar veya cezveler gibi her tür bardak ve çeşitli bardakları temizlemek için kullanılabilir.

Temizleme sırasında buna kesinlikle ihtiyacınız olacak! Artık kırık şarap kadehleri ​​yok. Çift taraflı kıl fırça Cam Temizleyici, ev mutfağınıza da harika bir katkı sağlar.
Profesyonel çift taraflı kıllı fırça ve Vakumlu kavrama tabanı, lavabolara sıkıca takılır, yoğun barlar ve restoranlar için cam ürünleri derinlemesine temizler.
Siz cam eşyayı iki kıl seti arasında kaydırırken sağlam bir şekilde konumlandırılmış halde kalır. Camın her iki tarafını ve ulaşılması zor alanları tek seferde temizler.
Zamandan ve emekten tasarruf edin, cam eşyalarınızı temizlemeyi çok kolaylaştırır.
Çift Taraflı Fırça tasarımı, biberonlar, mutfak cam eşyaları ve diğer bulaşık yıkama işleri için bir şişe fırçası temizleyicisi olarak mükemmel çalışır.
İster mutfakta, ister restoranda, ister barda kullanılsın, çift taraflı kıllı fırça, bulaşık yıkama ihtiyaçlarınız için kaliteli bir aksesuardır!
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER