HomeCare Brabbu Kağıt Havlu Fincan Kravat Şal Askısı Krem 716303

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 9,68 TL 12 Adette: 9,14 TL

1 Adet var. Acele edin!
TL25,27
TL10,75
%57 İndirimliÖzellikler :

Renk : Resimdeki KREM (KİRLİ BEYAZ) Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir, anlayış göstermenizi rica ederiz.

Materyal : Sağlamlaştırılmış ABS Plastik

Ne alacaksınız ? : 1 adet KREM renk askı

Ölçüler : 26 x 6 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Evde, tuvaletlerde, mutfaklarda, yatakhanelerde, garajlarda, atölyelerde vb.
Kağıt ruloları, havlular, mendiller, yiyecek torbaları, streç film, bardaklar vb.
Raf Altı Kağıt Havlu, Fincan ,Kupa Askısı, banyoda veya odanızda Kravat Askısı, ipek eşarpları ve diğer giysi aksesuarlarını asmak için kullanılabilirsiniz.


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Matkap veya Yapıştırıcı Gerekmez : En yaygın boyutlu kağıt rulolarına uyar ve kalınlığı 2,2 cm'den az olan dolaplar için çok uygundur.(standart kağıt havlular 25 cm dir ve %99 uyar )
Pozisyonlarını ihtiyaçlarınıza göre kolayca hareket ettirebilirsiniz. Kağıt havluluk kolayca sökülebilir ve kapılara ve mobilyalara zarar vermez. Kabine yatay veya dikey olarak asmanız yeterlidir.

Yerden Tasarruf : Kağıt havluluk dolaba, rafa, dolap kapağına veya sizin için uygun olan herhangi bir yere asılabilir. Tezgah alanından tasarruf edin ve mutfak alanından tam olarak yararlanmanıza yardımcı olun, tezgahta çok fazla şey varken kağıt havlu tutucuyu her zaman ayakta hareket ettirmeniz gerekmez.

Mutfağınızın dilediğiniz köşesinde kullanabileceğiniz, yer Tasarrufu Sağlayan Mutfak Askısı.
Tüm mutfak dolapları ile uyumlu olan askılık mutfağınızı daha düzenli bir hale getirecek
Tüm mutfak dolaplarına uygundur. Mutfağınızı daha düzenli bir hale getirir. Mutfak dolaplarınıza asabileceğiniz ve yerini dilediğiniz zaman kolayca değiştirebileceğiniz havlu askılığını dilerseniz bardaklarınızı, kupalarınızı asmak için de kullanabilirsiniz. Sıra sıra bardaklarınızı dizerek yerden tasarruf etmenizi sağlayacak askılığı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Basit kurulum: Asılı kağıt havlu dispenseri kullanarak artık vidaları sabitlemek için delik açmanıza gerek yok. Dolap altında kullanabilir, evinizi ve hayatınızı geleneksel bir kağıt havluluktan daha iyi düzenleyebilirsiniz. Kağıt havlu tutucunun ucundaki parlak tasarım, kağıt rulosunu yırttığınızda kağıt rulosunun düşmesini etkili bir şekilde önleyebilir.
Kullanışlı ve yerden tasarruf: Kağıt rulo tutucu dolap, raf, dolap kapısı veya herhangi bir uygun yere asılabilir. Mutfak tezgahında yer tasarrufu sağlar ve mutfak tezgahında çok fazla şey olduğunda kağıt rulo tutucusunu her zaman dik olarak hareket ettirmek zorunda kalmadan mutfaktaki alandan tam olarak yararlanmanızı sağlar.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.