HomeCare Brustolina 24 Cm Un Eleği 716144

TL74,85
TL36,95
%51 İndirimliSpesifikasyonlar :

Materyal : ABS Plastik, paslanmaz telli

Ölçüler : 24 cm çap x 8 cm derinlik - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Un yanısıra, kakao tozu, kek baharat tozu, badem tozu, toz şeker veya diğer benzer toz filtreleme için uygundur.

Yüksek kaliteli malzemeler: Parlak abs akrilik plastik, güzel şekil, orta sertlik, asla paslanmaz, dayanıklı, yıllar sonra hala kullanacağınız elek.


Ultra ince ağ: Bu elek, normal un eliyor veya yüksek özütlü un yapıyorsanız çok uygundur. Un tanecikleri büyüklüğündeki şeker tozu, kakao tozu, darı tozu vb. de eleyebilirsiniz. Elemeden sonra topaklanması kolay değildir, daha kabarıktır ve tadı daha lezzetlidir.

.Nasıl kullanılır: Unu un süzgecine dökün, ardından geri sallayın veya un süzgecine hafifçe vurun. Elenmiş un daha hassas, bisküvi ve kekler daha yumuşak olacaktır.

Temizlemesi kolay: profesyonel , güvenli ve eli incitmez, ürünü temizleyin, sadece musluk suyuyla durulayın veya ıslak bir peçete ile silin, bulaşık makinesinde yıkanabilir.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER