HomeCare Christow Sonsuz Alanda Kullanım Kapaklı Depoalama Sandığı 716590  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki ANTRASİT Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. .

Materyal : Güçlendirilmiş polipropilen plastik

Ölçüler : Kurulum yapıldığında 117 cm x 51 x 54 cm - birbirine geçmeli kolay montaj. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : BAHÇEDE KULLANIN : Çim biçme makineleri, barbeküler, bahçe aletleri, küçük bahçe mobilyaları, spor ekipmanları, yüzme ekipmanları, bahçe minderleri, ve çocuk oyuncakları, çocuk bisikletleri gibi büyük dış mekan öğelerini barındıracak çok amaçlı bir saklama çözümüdür. Eşyalarınızı ekstra güvende tutmak için bu mağazada asma kilit kullanmanıza izin veren bir mandal ve kanca vardır. UV ışınlarına dayanıklı polipropilenden yapılmış bu mağazanın montajı kolaydır, tüm sabitlemeler ve adım adım talimatlar dahildir.

EVDE İÇ VE DIŞ MEKANDA (TERAS/BALKON) KULLANIMI : Kışlık veya yazlık malzemelerinizi korumak, fazlalıkları depolamak amaçlı kullanılabilir. Mutfakta, kilerde, çocuk odasında veya bir çeyiz sandığı ! neden olmasın !

İŞYERLERİNDE/DEPODA KULLANIM : Çeşitli depolama amaçlı, kirden, sıvılardan koruma amaçlı, malzeme, evrak veya çeşitli raflama/depolama ihtiyaçları

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Asma kilit takılabilir kapak sistemi, altta rahat hareket için tekerlekler.


EXQUISITES TASARIMI : Nesnelere kolay erişim için kapaklı kapak açılabilir. Yağmur suyu kapağın üzerinden akar ve eşyalarınızı kuru, küf ve paslanmadan korur.Gerçek ahşap levhalar ve rattan ile karşılaştırıldığında, hava koşullarına dayanıklı polipropilen yapı, korozyona karşı daha dayanıklıdır ve pas, soyulma ve ezilmeleri önler.

İÇ VE DIŞ MEKAN KULLANIMI İÇİN 320 LİTRE SAKLAMA KUTUSU: Dış mekandaki temel ihtiyaçlarınızı Christow'un bu Su Geçirmez Saklama Kutusunda güvenli bir şekilde saklayın. 320 litrelik bir kapasite ile tasarlanmış olup, kuş yemi, dış mekan minderleri, çömlekçilik aletleri, küçük oyuncaklar ve diğer dış mekan eşyalarını saklamak için mükemmeldir. özel sandık rengi , depo, ev, bahçe, teras ve balkondaki birçok döşeme stiline uyum sağlar.

ÜST DÜZEY KORUMA İÇİN HAVA ŞARTLARINA DAYANIKLI: Hava nasıl olursa olsun, dış mekan malzemelerinizin kuru, güvenli ve uzakta saklandığında korunduğundan emin olabilirsiniz. Kutu, içindekileri nemden ve küften korumak için havalandırmalı kapaklı, dayanıklı su geçirmez polipropilenden yapılmıştır.

GÜÇLENDİRİLMİŞ KAPAK: Çoğu dış mekan saklama kutusu dayanıksız plastikle donatılmışken, bizim saklama kutumuz dayanıklı sağlamlaştırılmış kapak ve gövdeye sahiptir. Bir çengel, içeriğinizi güvende tutmak için kapağı asma kilitle kapatmanıza olanak tanır. Asma kilit dahil değildir.

ÇEKİCİ AHŞAP GÖRÜNÜM VE KOLAY TUTULAN KOLLAR: Saklama kutusu, herhangi bir ortama stil dokunuşu eklemek için çekici damarlı ahşap efektli renkte mevcuttur. Saklama kutusunun yan tarafındaki kolay tutuşlu tutamaklar, onu kolayca alıp hareket ettirmenizi sağlar.

LÜTFEN DİKKAT: Saklama kutusu ASLA oturma sırası olarak KULLANILMAMALIDIR. Sadece depolama için kullanılmalıdır. Kutuyu monte etmek için herhangi bir alet gerekmez. Geçmeli bir tasarıma sahiptir ve kolay montaj için talimatlar içerir. Tamamen monte edildiğinde,117 cm x 51 x 54 cm boyutlarındadır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.