HomeCare 4 Adet Doğal Ahşap Kase Seti Dekor ve Gıda 716518

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 58,87 TL 12 Adette: 55,6 TL

1 Adet var. Acele edin!
TL121,73
TL65,41
%46 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : Ahşap 

Ne alacaksınız ? : 4 adet set 

Ölçüler : 8 cm çap x 4,5 cm yükseklik - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : ev, kafe, restoran, otel vb tüm alanlarda sonsuz amaçla kullanılabilir . Büyüleyici çiçekler ve botaniklerle dolu dekoratif potpuri, bir banyo veya yaşam alanını süslemek için mükemmeldir. Misafirleriniz bu dekoratif aksesuarları ve ev dekorunuzdaki detaylara ne kadar önem verdiğinizi kesinlikle takdir edeceklerdir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :


Pürüzsüz bir yüzey ve çapaksız pürüzsüz kenarlarla dikkatlice parlatılır.

%100 Gürgen Ağacından yapılmıştır, güçlü ve dayanıklıdır, mükemmel bir mutfak malzemesidir.

Ahşap ürünlerin orijinal ilkel hissini koruyan güzel ahşap damarlı yüzey dokusu açıktır.

Kuruyemişler, cipsler veya diğer atıştırmalıklar. Hafiftirler ve taşımaları kolaydır. Küçük kaseyi tatlı kasesi olarak da kullanabilirsiniz, Kırılmaz özelliğinden dolayı çocuklar için servis kasesi ve hatta bebek kasesi olarak harika çalışır.

ŞIK AHŞAP DEKOR - Mevsim meyveleri veya kuruyemişlerle doldurun ve sadece sergileyin Büyüleyici çiçekler ve botaniklerle dolu dekoratif potpuri, bir banyo veya yaşam alanını süslemek için mükemmeldir. Misafirleriniz bu dekoratif aksesuarları ve ev dekorunuzdaki detaylara ne kadar önem verdiğinizi kesinlikle takdir edeceklerdir.

Kırılmazlar ve bir bahçe partisi, kamp veya piknik için mükemmeldirler. Tek kullanımlık kağıt kaseler veya plastik kaseler yerine biyolojik olarak parçalanabilmesinden dolayı da tercih edebilirsiniz. Plastik bir şey satın almaktan kaçınıyorsanız mükemmel bir seçim.

Birkaç basit adımla kasenizin ömrünü önemli ölçüde artıracaksınız - asla mikrodalgaya, bulaşık makinesine veya dondurucuya koymayın. Kaseyi kullanmadığınızda, iyi havalandırılan bir alanda doğrudan güneş ışığından uzakta saklamaya çalışın. Kabı sıcak hava deliklerinden uzak tutmaya çalışın.