HomeCare Easy-Press Black 14 Litre Dönerli Temizlik ve Mop Sıkma Kovası 716078

TL129,75
TL73,35
%43 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.

Kapasite : 14 LİTRE SU KAPASİTESİ

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Kulpumuzu tamamen yeniledik ve Sıkma Paspas Kovası Parke, ahşap, laminat, fayans, vinil ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm sert zemin yüzeyleri için geçerlidir.

Evinizi Daha Hızlı Temizleyin: Paspasınızdan suyu dışarı atmak için aşırı çaba sarf ettiğiniz günler geride kaldı - artık Easy-Press sistemimiz tek bir hareketle fazla suyu döndürmenize izin verdiği için zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz; sadece kolu kova döndürücüye doğru itin - paspaslama küçükler ve yaşlılar için bile kolaylaştı!
Splash-Guard Sıkma Sepeti: Sepette sıkarak kuruturken zeminlerinize sıçrayan kirli sulardan bıktıysanız, kapsüllü sıkma sepeti, tüm suyun dışarı sıçramasını önler ve yalnızca kovaya akar, fazla sıçrama olmadan arkada taze ve temiz bir his bırakır - başka neye ihtiyacınız var ki ?

Ergonomi Tasarımı: Artık, 360 döner başlığımız esnek bir şekilde hareket ettiğinden, mobilyalarınızın altını ve süpürgelik boyunca temizlemek için 180⁰'ye kadar döndüğünden, zorlu paspas göreviniz için samimi bakımımızı hissetme şansına sahipsiniz. Ayrıca kiri çıkarmak için bir döner yıkayıcı ve kolay taşıma için kaymaz bir kova tutacağı.

Yükseltilmiş Kendinden Dengeli Kova: Ayak pedalı yok, Plastik dönen eksen yok, Kırılacak veya sızıntıya neden olacak başka gereksiz hareketli parça (tekerlekler, karıştırıcı) yok. En önemlisi, alışmış olabileceğiniz, su yükledikten sonra dengesi bozulan kepçelerden farklı olarak bizim kovamız, hareket sırasında etrafa su sıçratmayacak şekilde kendinden dengeli kolay sıkma teknolojisi ile yapılmıştır. Zahmetsizce evinizin etrafında taşıyın!BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER