HomeCare Emporio %100 Doğal Kurulama Temizlik Güderi Bez 716642

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 67,36 TL 12 Adette: 63,62 TL

20 Adet var. Acele edin!
TL129,95
TL74,85
%42 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Ölçüler : 50 x 70 cm (DOĞAL OLDUĞUNDAN kumaş düzensiz şekillidir ) - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Emici güderi bez , Ev, işyeri, yazlık, restaurant vb tüm alanlarda, Teknede, piyanodan tutun, camlar, musluklar, sandalye, koltuk, bardaklar, profesyonel kamera merceğinde, , bilgisayar ekranında ,otomobil ve araç (camlar, gövde, iç mekanlar) için araba havlusu (araba yıkama kurutma havlusu) olarak kullanılabilir.  vs. de kullanılabilir.  


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Sentetik elyafların aksine, bu doğal güderi bez, çizilmez ve süper yumuşak, büyük esneme özelliğine sahip koyun derisinden yapılmıştır. Bu güderi  havlularının emme kapasiteleri, büyük miktarda suyu emmek ve tutmak için önemli ölçüde daha da geliştirilmiştir. uygulanan nesne üzerinde su izi bırakmadan tüy bırakmayan bir parlaklık sağlar.

ÜRÜN MALZEME:  yumuşak ve dayanıklı hale getirmek için derin deniz morina yağı ile tabaklanmış hakiki koyun derisinden yapılmıştır, bu nedenle genellikle birkaç yıkamadan sonra kaybolan hafif bir balık kokusuna sahip olmanız normaldir. Büyük emici özellikleri nedeniyle, güderi bezi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.


ÜRÜN BAKIMI: Güderiyii ilk kez kullanmadan önce, durulama suyunun sarı tonu kaybolana kadar ılık sabunlu suyla iyice yıkamanız gerekir. (Yağ giderici sabun veya sert kimyasallar KULLANMAYIN) nesne  temizliği için her kullanımdan önce güderi temiz su ile durulanmalı ve tamamen sıkılmalıdır. Her kullanımdan sonra güderi temiz sabunlu suyla iyice yıkanmalı, durulanmalı ve temizlenene kadar tekrar tekrar sıkılmalıdır. Bir güderi kurutmak için doğrudan güneş ışığından uzağa asın.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.