HomeCare Fantes Pasta Mantı Hamur Şekil ve Kesici 715859

TL42,65
TL19,75
%54 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.

Materyal : Paslanmaz Çelik + Ahşap Sap

Adet : 1

Ölçüler : 15 cm uzunluk x her bir kesici çapı 4 cm

Daha hızlı, daha kolay yiyecek hazırlama için düz veya zikzak kenarlı makarna, turta ve kurabiye hamurundan şeritler keser.
Çatal bıçak takımlarına ve şef bıçaklarına çok yönlü bir katkıdır ve hızlı yemek hazırlamaya yardımcı olur.
Düz bıçak, düz kenarlı şeritleri keser; ekmek çubukları, fettuccine, yumurtalı erişte, pizza ısırıkları ve daha fazlasını yapmak için mükemmeldir.
Zigzag bıçak, dekoratif kafes pasta kabukları ve çıtır İtalyan papyon kurabiyeleri yapmak için mükemmel olan oluklu kenarlı şeritler keser. Hatta tek bir hareketle mantıyı keser ve iç harcı kapatır!
Her paslanmaz çelik bıçak 4 CM boyutundadır.
Ahşap sapı sayesinde kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar.
Hamuru açın, hafifçe un serpin ve istediğiniz bıçakla şeritler kesin. mantı için, hamur şeritlerini kesin ve mantı dolgusunun üzerine kaşıklayın. Aşırı doldurmamaya dikkat edin.
Üstüne başka bir hamur şeridi koyun ve hamuru kesmek ve mühürlemek için zikzak kesiciyi kenarlar boyunca çalıştırın. Kayın ağacından saplı paslanmaz çeliktenyapılan Kesicisi sağlam, dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır.
Ilık, sabunlu suda elde yıkayınız. Suya batırılmış ahşap sap ile ıslatmayın. Ahşabı korumak için bazen hafif bir mineral yağ kaplaması uygulayın.

Kullanımı kolay : Mükemmel şekle sahip toplu mantı/Pierogi/köfte yapmak için hızlı. Hamuru hamur çarkı ile kesin, daha sonra hamur halkalarını mantı presine yerleştirin, dolgu ile doldurun, ardından yapmak için pres kalıbını katlayın!
Pasta Gıda Hazırlama Verimli Bir Şekilde Yapılmıştır : Taraklı kenar ve düz tekerlek ile düz kesim için çift başlı oluklu tekerlek. Makarna, pasta veya kurabiye hamuru için ideal, güzel kafes kabukları ve turta, hamur tatlısı ve mantı için dekoratif kesimler oluşturun.
Hızlı Kesim : Pasta çarkı kesici, hızlı kesim şekilleri hızlı ve kolay hale getirir. Mantı kesme çarkı ile ev yapımı mantı yapmak güzel.
Minimalist tasarım
Mükemmel hijyen ve zahmetsiz kullanım için akıcı geçişlerle ergonomik olarak tasarlanmıştır
Maksimum güvenlik için parmak koruması
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER