HomeCare Fhiaba 3 Boyutlu Kullanım Cam French Press 716141

TL137,20
TL78,25
%43 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : Paslanmaz Çelik iç takım, boroksilikat cam

Kapasite : 600 ml

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bir French Press’ten çok daha fazlası ! French Press tasarımının yanısıra, ölçü kabı ve ateşe dayanıklı demlik özeliğiyle 3 boyutlu kullanım sunar.

ISIYA DAYANIKLI: Paslanmaz çelik iç malzemeler, ısıya dayanıklı kaliteli borosilikat cam gövde ile üretilmiştir

KOLAY TEMİZLENİR: Sadece soğuk suda elde yıkamanız önerilmektedir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir
 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 600 ml kapasitesiyle 4-5 fincan kahve hazırlayabilir ve sevdiklerinize de ikram edebilirsiniz.


İŞLEVSELLİK: Isıya dayanıklı cam tutma yeri, sıcak içeceklerin elinizi yakmasını engeller. Gittiğiniz her yerde kolayca taşıyabileceğiniz french press, hızlı ve lezzetli kahveler hazırlamanıza yardımcı olacaktır

Büyük sürahi, kaynayan suya dayanabilen, kalınlaştırılmış, ısıya dayanıklı borosilikat camdan yapılmıştır. Kahve/çay sevenler için mükemmel bir hediye.
Dayanılmaz Cızırtılı Gürültüye Hayır Deyin - Diğer paslanmaz çelik preslerin aksine, bu French Press kahvenizi huzur içinde yapmanızı sağlar! Pistonu yukarı veya aşağı hareket ettirdiğinizde gıcırdama yapmaz. Sessiz ve huzurlu bir kahve yapma deneyiminin tadını çıkarın!
Güçlü Filtreleme Sistemi - Filtresi çift etki üretir ve diğerlerine göre daha iyi öğütülmüş kahve miktarını en aza indirmeye yardımcı olur, size tıpkı profesyoneller tarafından yapılmış gibi bir fincan saf demlenmiş kahve verir. Taze çay, espresso ve hatta soğuk demleme yapmak için idealdir.
ister ilk kez kullanıcı olun, başlamak kolaydır. Presin her parçası temizlik için demonte edilebilir ve daha küçük kahve telveleri bile basit bir fırçayla filtre katmanlarından kolayca temizlenebilir.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER