HomeCare Flamme 12 Adet Nano Çift Taraflı Yapıştırıcı Bant 716336 


Özellikler :

Ne alacaksınız ? : 12 adet hazır kesilmiş, 3 x 2,5 cm ölçülerinde

GENİŞ KULLANIM ALANI : Bu çift taraflı bant, pürüzsüz bir yüzeye sahip hemen hemen her şeye yapışır, böylece her şeyi her yere yapıştırabilirsiniz. Resimler, fotoğraflar, çerçeveler, duvar çıkartmaları, posterler gibi öğeleri düzeltmek veya yapıştırmak için kullanabilirsiniz. , kancalar, raflar, telefon tutucular, halılar, saksılar, prizler, dekorasyonlar, kendin yap ürünleri… Hem iç hem de dış mekanlarda iyi performans.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Pencereler/el sanatları/ev dekorasyonu gibi şeffaf nesnelerin montajı için uygun son derece şeffaf çift taraflı bant. Hem hava koşullarına hem de su geçirmez çift taraflı yapışkan bant, banyo gibi iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun / mutfak / ev numarası / ofis / araba / aletler / fotoğraf çerçevelerinin montajı. Geçici dekora/parti dekora/duvar dekora/halı yapıştırma vb. için uygun kalıntı bırakmayan çift taraflı bandı kaldırabilir.


ÇOK FONKSİYONLU BANT : HER İKİ TARAFI DA YAPIŞKANLI - Akrilik jel malzemeden yapılmış, şeffaf çift taraflı yapışkan bandımız inanılmaz derecede güçlü, dayanıklı, Kurulumu Kolay, Alet Gerektirmez, Anında Yapıştırma, kürleme veya kurutma aşaması gerektirmez. Bu süper yapışkan bant, -40 ile +120 derece arasındaki sıcaklıklarda mükemmel çalışır. Nano bant, yeni nanoteknoloji ve uyarlanabilir yüksek viskoziteli malzeme jelinden yapılmıştır. Her türlü pürüzsüz yüzeyde kullanılabilir, çok güçlü, dayanıklı, çıkarılabilir, iz bırakmaz ve kalıntı bırakmaz. Geleneksel çift taraflı bant, duvar çivileri, kablo bağları vb. için daha iyi bir alternatif, hayatınıza büyük kolaylık getiriyor!

ÇIKARILABİLİR VE YENİDEN KULLANILABİLİR VE İZSİZ : Çıkarılabilir çift taraflı bant kalıntı bırakmaz, çıkarılması kolaydır ve yüzeylere zarar vermez. Bandı yeniden kullanmanız gerektiğinde yapışkanlığını yeniden kazanmak için suyla yıkayın ve kurutun. Lütfen Dikkat: Kararsız Boya Duvarlarında kullanılması tavsiye edilmez, bandımız çok yapışkandır, bandı çıkarırken duvar yüzeylerinin düşmesine neden olmaktan kaçının.

KOLAY KULLANIM : Güçlü Tutma Gücü: Pürüzsüz yüzeylerde 2,5 KG’A kadar tutar. Yapmanız gereken tek şey bandı ürünün yüzeyine yapıştırmak.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.