%50AZ ÖDE- FAİZSİZ 6 TAKSİT

HomeCare Germany Yağlı Yüzey Temizleyici Özel Bez 30x40 cm 711384  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !

Satın alacağınız / almış olduğunuz HomeCare Markası ModaCar MARMARA MR Multi Rivoluzione adına tescilli veya tek dağıtımcısı olduğu anlaşmalı markalarıdır..

Onaylanmayan satıcılar, ürünlerden oluşan fiyat farklılıklarından ModaCar sorumlu değildir. ModaCar ithalatını, pazarlamasını veya üretimini yaptırdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır. Satışa sunulan her ürün AR-GE aşamasından sonra, KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte, onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır. Aklınıza takılan her soruda, hatalı / sorunlu ürünlerde, fiyatlarda veya toplu alımlarda hiç çekinmeden irtibata geçin. 

ModaCar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin”

Ürün Açıklaması:

30 cm x 40 cm ölçülerindedir. Mükemmel temizlik sağlar. Leke izi bırakmaz. RENKLER FARKLI GÖNDERİLEBİLİR.

Nerelerde Kullanırım?

Mutfak,zemin, fırın gibi tüm yüzeylerdeki YAĞ'ları çıkıntılı bölmeleriyle nazikçe çizmeden temizleme sağlar.

Nasıl Kullanırım?

HomeCare microtec. temizlik bezini kullanırken sadece su ile nemlendirin, herhangi bir deterjan ya da temizlik malzemesi ile kullanmayınız. Kullanım öncesinde bezinizi ıslattıktan sonra iyice sıkarak suyunu alınız. Bezinizden en iyi sonucu almak için ıslak olarak değil hafif nemli olarak kullanınız. Kirlenmiş yüzeye uygulayınız. Temizlik süresince beziniz hem ön hem arka yüzünü kullanınız.


TOPTAN SATIŞ arabayaservıs.com