HomeCare Hareket Sensörlü Aplik Lamba HEDİYELİ 711841

Aynı yada farklı ürünlerden 4 al 3 öde - detaylar
TL58,85


75 tl üzeri ücretsiz kargolama

Bir sorun mu var? Bize ulaşın

Fiyat mı Yüksek ? Hemen iletin

Daha fazla adet mi gerekiyor ?


Spesifikasyonlar : 1 Set 20 Ledli solar lamba + MasterCare 6 parça Küçük Tornavida Seti HEDİYESİYLE gönderilir.

20 SMD (her biri 0,2 watt ) Ledlidir. Harekete duyarlıdır. 120 Derece’den hareket algılarsa yanar. 20 sn açık kalır, hareket olmazsa söner. İstenirse üzerindeki düğmeyle tamamen pasif duruma alınabilir.
Su geçirmez IP 65 standartı.
12,5 x 8 x 9,6 cm ölçülerindedir.
Güneş veya ışık enerjisiyle kendini şarj eder. İç mekan ( koridor ) veya dış mekanlarda (bahçe, ev girişi ) vb kullanılabilir. 12 saat süreyle hiç durmadan yanabilir.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi KişiselleştirinBU KATEGORİDE EN ÇOK SATANLAR


BU KATEGORİDE YENİ EKLENENLER


BU ÜRÜNLERİ DE ALDILAR