HomeCare HeavyDuty 3 Adet Havalı Bulaşık Süngeri 715982 


Materyal : Polyester Kumaş

Ölçüler : 3x14 cm

Adet : 3

Kumaş kaplı ovma süngerleri petek/çizgili tasarımlıdır. Temizleme süngeri bulaşıkları, kaseleri, fayansları, tavaları, bardakları, süt şişelerini, vazoları, fincanları, kupaları veya diğer mutfak gereçlerini temizlemesi kolaydır.
İşlevsellik ve kaliteyi birleştiren Mario mutfak süngeri kompakt ve hafiftir, kullanımı kolaydır, gerektiğinde vazgeçilmezdir. Pürüzlü kumaş yüzeyli, çiziksiz dikdörtgen sünger ped, mutfakta sizi daha esnek hale getirir.


Çok Amaçlı Elyaf Sünger Bulaşık yıkama, mutfak ve banyoda kullanım için idealdir.


Farklı yüzeyler için farklı ovma seviyeleri tasarlanmıştır ve sert kir, yağ ve gresi kolayca çıkarmak için kullanılabilir. Tasarım ve çeşitli renkler odaların şık bir şekilde aydınlık olmasını sağlar. Bulaşıkları yıkarken tüm yiyecekleri yağdan arındırır. Sadece biraz sıvı deterjanla bulaşık dolu bir lavaboyu yıkayabilirsiniz. Çoğu süngerden farklı olarak, bu süngerler farklı yüzeylerde çalışır, bu da evin etrafında farklı görevler yapmanızı sağlar. Dayanıklı dış yüzeyleri sayesinde bu süngerler diğer süngerlere göre daha uzun süre dayanır. İster bulaşık yıkamak için süngere ihtiyacınız olsun, ister banyo küvetini temizleyin veya dış mekan kullanımı için kullanın,
Süper Emici ve Dayanıklı
Kir, leke, yiyecek ve ultra ince parçacıkları gevşetir ve kaldırır
Yeniden kullanılabilir, temizlemek için bulaşık makinesine koyun
Çiziksiz Ovma