HomeCare İşlem Sonrası Fayans Seramik Karo Kireç ve Çimento Artığı Temizleyici 716047 


Spesifikasyonlar :

Ağırlık : 1000 ML 

GENİŞ KULLANIM ALANI :

Asitler ve yardımcı malzemelerin özel karışımından oluşan çok etkili bir temizlik ürünüdür. Ürün neredeyse kokusuzdur ve aşındırıcı buhar salınımı yapmaz.

Çimento artıkları, harç kalıntıları, kireç kusmaları, pas ve kalsiyum izleri gibi anorganik kirleri çözer, herhangi bir kalıntı ve iz bırakmadan su ile temizlenecek hale getirir.

Kullanım Alanları: Çok hafif kokusu ile iç mekanlarda kullanım için özellikle uygundur. Seramik ve derz uygulamaları sonrasıda kalıntıları temizlemek, yüzeyi olması gereken doğal görünümüne kavuşturmak için kullanılır. Ev, dış mekan ve teras fayanslarında kullanım için.

Uygulama yüzeyleri: Aside dayanıklı duvar ve yer seramikleri, klinker, granit seramik, kil, cotto vb. kaplamalar. Aglomera reçine-kuvars, Arduvaz, Kumtaşı, Bazaltina - Lav Taşı, Erimiş Bazalt, Seramik Sırlı Klinker, Cotto, Granit Porselen gres Lappato, Porselen gres Honlanmış, Porselen gres Doğal veya Yapılandırılmış, Porfir, Kuvarsit, Pişmiş Toprak, Tüf.


LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN : Kullanmadan önce daima yüzey uyumluluğunu kontrol edin. Özellikle eklem bölgesinde uygulamadan önce yüzeyi iyice ıslatın. Bitişik yüzeyleri koruyun ve dökülenleri hemen yıkayın. Metal, emaye veya krom kaplı nesnelerle temastan kaçının. Mermer, kabuklu kalker, Jura, Solnhofener, traverten gibi kalkerli doğal taşlar asitlere karşı hassastır. Kullanım geri dönüşü olmayan hasara neden olabilir.

Nasıl Kullanırım ? Yüzey üzerinde bulunan kum, kaba çimento ve toprak kalıntılarını yüzeyden süpürün. Yüzeye yapışıp kalan harç, çimento ve Beton artılarının üzerine Çimento Artıkları Temizleyici ürününü yüzey üzerinde bulunan artıklar nemli ve ıslak bir görünüm alana kadar ürün artılarının üzerine dökülür. 5 -10 dk. arası beklemek suretiyle temizlenecek yüzeye yapışan malzemelerin gevşemesi sağlanır. Yüzeye zarar vermeyecek pLastik bir inşaat fırçası veya nemli bir bez yardımıyla yapışan malzemeler yüzeyden çıKarılır. Daha sonra yüzey su ve bilindik yöntemler ile temizlenir. Zor ve kalın artıklarda işlemi tekrar ediniz.