HomeCare Kapı Kolu Çarpma Statik Elektrik Koruyucu 716056

TL44,85
TL21,15
%53 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : AÇIK GRİ Renk birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : Silikon

Adet : 1

Ölçüler : 15 X 9 CM - %33 oranında genişleyebilir Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : UYGULANABİLİR ARALIK: Bu çocuk güvenlik ürünleri yatak odası, mutfak, banyo ve daha fazlası için kullanılabilir. Yumuşak bir kapı kolu, çocuğun kafasını kapı koluna çarpmasını korur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Statik Elektriği Önleme: Yüksek kaliteli silikon malzeme, yuvarlak tasarım, esnek ve elleri incitmez, su geçirmez, çabuk kurur ve deforme olması kolay değildir, kapı koluna takılır ve statik elektriği önler.

Kullanımı Kolay: Kurulumdan önce lütfen kapı kolunu temizleyin, kuru tutun ve kolay kurulumdan ve düşmekten kaçınmak için toz veya su bırakmayın.

Arka Vantuz Tasarımı: Arka vantuz tasarımı ile vantuz, açılan kapının sallanmasını önlemek için duvarı emebilir. Koruyucu kapağın arkasındaki vantuz, kapıyı açarken titremeyi önlemek için duvarı emmek, gürültüyü etkili bir şekilde emmek ve sessiz bir uyku ve ofis ortamı sağlamak için kullanılabilir.

Daha İyi Koruma: Silikondan yapılmış, esnek, elastik, kaymaz, çarpışma önleyici, çocuklar ve yetişkinler için daha iyi koruma sağlar.

Anti-çarpışma ve anti-statik : Yükseltilmiş koruyucu kapak, çocukları ve yaşlıları yaralanmalardan etkili bir şekilde koruyabilen 3.5 mm'lik bir duvar kalınlığına sahiptir. Ayrıca kışın maruz kalan kapı kolları tarafından üretilen statik elektriği azaltabilir.

KURULUMU KOLAY : Kapı kolu koruma kapağımızın kullanımı çok basittir. Kapı kolu koruma kapağının kurulumunu tamamlamak sadece 1 dakika sürer. Kapı kolu kapağını sadece uygun boyuttaki kapı koluna koymanız yeterlidir. ve kurulum tamamlanır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER