HomeCare L.Antonio 400 Ml Sprey Püskürtücü Şişe 716545

TL29,95
TL15,05
%50 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : TAM BEYAZ, yarı şeffaf Renk-gönderilir. ANA RESİM belirleyici olması açısından şeffaf gözükebilir. 

Materyal : Plastik 

Kapasite : 400 ml

OKSİDASYONU ÖNLEYİN : Işığa duyarlı ürünleri korumak için mükemmeldir , Esansiyel yağlar, organik güzellik karışımları ve bitkisel sıvılar, şişeleri karanlık bir dolapta saklamanıza gerek kalmadan ürünlerinizin daha uzun süre taze ve etkili kalacağı konusunda size gönül rahatlığı sunar. Sıvıların güvenli bir şekilde saklanması ve oksidasyona karşı koruma için hava geçirmez kapaklar dahildir.

EN KALİTELİ SRREY BAŞLIĞI : Sprey şişesini gerçekten kalabalıktan ayırır.  Bitkiler, saçlar ve ev yapımı temizlik ürünleri için ince sis sprey şişemizi kullanın.

Çevreyi Korumaya Yardımcı Olmanın Harika Bir Yolu : Bu ürün pet değil, esnek plastiktir. Bu güzel çok amaçlı plastik sprey şişeleri hem yeniden doldurulabilir hem de geri dönüştürülebilir olup, evdeki plastik tüketiminizi azaltmanıza ve genel çevresel zararı azaltmanıza yardımcı olur. Bu yeniden kullanılabilir satın alma, evinizde ve işyerinizde birçok eşdeğer tek kullanımlık plastik şişenin yerini alabilir.

PRAMİT TASARIMI : Elinize sığar ancak yeterince büyüktür, böylece tekrar doldurmanıza gerek kalmaz Harika görünür ve güvenilir bir sıkma tetikli püskürtücü ile sağlamdır.

Evinizin Çevresinde Çoklu Kullanımlar : Bu şişelerin kullanımları sonsuzdur, burada ortak kullanımları için sadece birkaç öneri: uçucu yağlar, güzellik temelleri, aromaterapi, sanat ve el sanatları, ev yapımı organik yağ güzellik ve cilt bakım ürünleri, kuaförlük, cilt için uçucu yağların depolanması, saksı bitkilerinin ve çiçeklerinin sulanması ve buğulanması, toksik olmayan veya organik oda spreylerinin saklanması ve ütü için çamaşırların püskürtülmesi.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER