HomeCare Morada 3 Adet 25 Cm Ham Ahşap Doğal Yemek Çatalı 716538

TL44,85
TL21,15
%53 İndirimliÜrün Özellikleri :  

Ne alacaksınız ? : 3 adet çatal 

Materyal : % 100 Ham, Kaplamasız Ahşap El Yapımıdır. El yapımı olduğundan renklerde hafif değişiklik ve hafif simetrik hatalar olabilir.

Ölçüler :  ÇATAL 25 cm uzunluğundadır. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : % 100 Ahşap El Yapımıdır.

Yemek pişirmek artık daha kolay

DÜŞÜNCE TASARIM -  Ayrıca elleri ısı ve buhardan korur. Pürüzsüz bir dış kaplamaya sahip olan bu ergonomik YEMEK hazırlık çatalını  tutması son derece rahattır.

BAKIMLI EL YAPIMI : Sert Gürgen ağacından üretilen Morada YEMEK hazırlık çatalımız gıda için güvenlidir, doğru kullanımda leke tutmaz ve aynı zamanda çevre dostudur!

DAYANIKLI OLMAK İÇİN YAPILDI - YEMEK hazırlık çatalımız , tüm kıymıkları çıkarmak için verimli bir şekilde zımparalandı ve herhangi bir istenmeyen ahşap işleme tabi tutulmadan masif bir tahta parçasından yapıldı!  kalın sosları veya sert dokulu yiyecekleri karıştırırken kolayca kırılmayacak kadar sağlamdır ve ayrıca çizilmeleri önlemek için yapışmaz tavalara/pahalı pişirme kaplarına karşı naziktir.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER