HomeCare Morada 52 Cm Ham Ahşap Doğal Büyük Yemek Kaşığı 716416

TL59,95
TL30,75
%49 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Materyal : % 100 Ham, Kaplamasız Ahşap El Yapımıdır. El yapımı olduğundan renklerde hafif değişiklik ve hafif simetrik hatalar olabilir.

Ölçüler : 52 cm uzunluktadır. Kaşık ölçüsü 10 cm x 13 cm dir. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Büyük tencereler, çoklu yemek yapımında idealdir .

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : % 100 Ahşap El Yapımıdır.


PRATİK AHŞAP PİŞİRME KAŞAĞI : Yemek pişirmek artık daha kolay

DÜŞÜNCE TASARIM - Ahşap Morada  karıştırma kaşığımız, daha derin pişirme kapları için kullanılmasına izin veren 52 CM uzunluğundadır! Ayrıca elleri ısı ve buhardan korur. Pürüzsüz bir dış kaplamaya sahip olan bu ergonomik mutfak karıştırma kaşığını tutması son derece rahattır.

BAKIMLI EL YAPIMI : Sert kayın ağacından üretilen Morada karıştırma kaşığımız gıda için güvenlidir, doğru kullanımda leke tutmaz ve aynı zamanda çevre dostudur!

DAYANIKLI OLMAK İÇİN YAPILDI - Uzun tahta mutfak kaşığı, tüm kıymıkları çıkarmak için verimli bir şekilde zımparalandı ve herhangi bir istenmeyen ahşap işleme tabi tutulmadan masif bir tahta parçasından yapıldı! Bu ağır hizmet tipi karıştırma kaşığı, kalın sosları veya sert dokulu yiyecekleri karıştırırken kolayca kırılmayacak kadar sağlamdır ve ayrıca çizilmeleri önlemek için yapışmaz tavalara/pahalı pişirme kaplarına karşı naziktir.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER