HomeCare Morada 8 Adet Ham Ahşap Doğal Yemek Kaşığı Çatalı Seti 716420 


Ürün Özellikleri :  

Ne alacaksınız ? : 4 adet kaşık + 4 adet çatal 

Materyal : % 100 Ham, Kaplamasız Ahşap El Yapımıdır. El yapımı olduğundan renklerde hafif değişiklik ve hafif simetrik hatalar olabilir.

Ölçüler : KAŞIK 23 cm , ÇATAL 26 cm uzunluğundadır. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : % 100 Ahşap El Yapımıdır.

Yemek pişirmek artık daha kolay

DÜŞÜNCE TASARIM -  yrıca elleri ısı ve buhardan korur. Pürüzsüz bir dış kaplamaya sahip olan bu ergonomik mutfak karıştırma kaşığını tutması son derece rahattır.

BAKIMLI EL YAPIMI : Sert Gürgen ağacından üretilen Morada karıştırma kaşığımız gıda için güvenlidir, doğru kullanımda leke tutmaz ve aynı zamanda çevre dostudur!

DAYANIKLI OLMAK İÇİN YAPILDI - Ahşap mutfak kaşığı, tüm kıymıkları çıkarmak için verimli bir şekilde zımparalandı ve herhangi bir istenmeyen ahşap işleme tabi tutulmadan masif bir tahta parçasından yapıldı! Bu ağır hizmet tipi karıştırma kaşığı, kalın sosları veya sert dokulu yiyecekleri karıştırırken kolayca kırılmayacak kadar sağlamdır ve ayrıca çizilmeleri önlemek için yapışmaz tavalara/pahalı pişirme kaplarına karşı naziktir.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.