HomeCare Mottura 6 Pinli Amerikan Tip Kapı Askısı 716422

TL39,85
TL17,95
%55 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. .

Materyal : Metal 

Adet : 1

Ölçüler : 49 X 8 cm - 2.5 cm’e kadarki genişlikteki yerlere takılabilir. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Üstün Kalite:  Metal  alzemeden yapılmış kapı Üstü Askılarımız uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Bükülmez ve paslanmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilen bu sağlam ve sağlam kapı kancaları ile artık endişelenmenize gerek yok.

Modern Minimalist Tasarım: Yatak odası veya diğer odalar için montajı kolay kapı kancalarımız, herhangi bir kapının üzerinden düzgünce kayar. Artık evinizi veya ofisinizi anında düzenleyebilirsiniz. Yatak odanız, banyonuz veya depolama alanınız olsun, dağınıklığı kolaylıkla ve kısa sürede kolayca temizleyebilirsiniz.

Çok amaçlı: Kapı arkası kancalarımız 2.5 cm genişliğe kadarki tüm standart kapı boyutlarına mükemmel şekilde yerleştirilebilir. Çift kanca tasarımı ile askılık, tek kanca modellerine göre çok daha fazla alan sağlar ve elbise, çanta, havlu, elbise, eşarp, mont, ceket ve çok daha fazlasını asmak için kullanılabilir.

Taşınabilir: Bu ev depolama kancalarının yalnızca asılması ve vidasız tasarımı, inanılmaz esneklik ve taşınabilirlik sağlar. Kancaları ihtiyaç duyduğunuzda evinizdeki herhangi bir kapıya kaydırabilirsiniz. Kapılarınızı değiştirseniz veya evinizi değiştirseniz de farketmez!

Pürüzsüz tasarım
 BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER