HomeCare Mytto 6 Pinli Amerikan Tip Duvara Monte Askı 716424

TL29,99
TL16,55
%45 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. .

Materyal : Metal 

Adet : 1

Ölçüler : 48 X 10  cm - 3 çivi/vida ile kolayca duvara monte edilerek kullanılır. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Üstün Kalite:  Metal  alzemeden yapılmış kapı Üstü Askılarımız uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Bükülmez ve paslanmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilen bu sağlam ve sağlam duvar askıları  ile artık endişelenmenize gerek yok.

Modern Minimalist Tasarım: Yatak odası veya diğer odalar için montajı kolay kapı kancalarımızla Artık evinizi veya ofisinizi anında düzenleyebilirsiniz. Yatak odanız, banyonuz veya depolama alanınız olsun, dağınıklığı kolaylıkla ve kısa sürede kolayca temizleyebilirsiniz.

Çok amaçlı: Duvara Monte askımız  3 çivi/vida ile kolayca duvara monte edilerek kullanılır. 3 noktadan monte  tasarımı ile askılık, çok daha fazla alan sağlar ve elbise, çanta, havlu, elbise, eşarp, mont, ceket ve çok daha fazlasını asmak için kullanılabilir.

Pürüzsüz tasarım

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER