HomeCare Twist Pet Şişeyi Sulama Şişesi Sürahiye Dönüştürme Aparatı 716256

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 19,03 TL 12 Adette: 17,98 TL

24 Adet var. Acele edin!
TL54,27
TL21,15
%61 İndirimliÖzellikler :

Materyal : Polipropilen

Ölçüler : 28 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Evinize 5 litrelik yağ mı aldınız ? pet şişede kullanımı daha kolay olacağından, şişenin ağzına takın ve kullanımı kolaylaştırın! Şişeleri bir sürahi gibi kullanın, çiçek sulayın !

Bir PET şişeye takılabilen ve onu bir sulama kabına dönüştüren bir dozlama nozülüdür. Aksesuar, şişenin atılmasını veya yeni bir sulama kabının satın alınmasını önler. Bu fikir, bazı şişelerin atılmasını önlemenin yanı sıra, yeniden kullanım kavramının ve küçük tutumların ne kadar fark yaratabileceğinin başka bir örneğidir. 500 ml'den 2 litreye kadar PET şişelerin çıkış ucuna uyum sağlıyor.

Pet meşrubat şişelerinin ekonomik ömrünü tamamlayana kadar tekrar kullanımı, sürdürülebilirlik için son derece önemli. Şişe Aparatı cam su şişeleri ve pet meşrubat şişeleri ile uyumlu ergonomik bir tasarım. Bu aparat ile şişeyi sürahiye çevirerek meşrubat servislerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin 2,5 litrelik bir meşrubat şişesini bile tek elle kolayca kaldırabilirsiniz. Döküm sırasında şişe içerisine hava girişi sağlayan kanalı sayesinde, içeceğin rahat bir şekilde boşalmasını sağlarken, pet şişenin büzüşmesini engeller. İçecek servisi için şık bir görünüm sunar, konuklarınızı etkiler.

Standart meşrubat şişeleri (asıl olarak bu dünya satandartıdır ve ülkemizde %99 oranında bilinen modellerdir ) ve cam su şişelerinin ağızları ile uyumludur. Şişe aparatı geri dönüştürülebilir plastik malzemeden üretilmiştir, bulaşık makinasında yıkanabilir. Pet şişelerin içecek tükendikten sonra çiçek sulama amaçlı tekrar kullanımını sağlar, kullanıcı ve çevre dostudur.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.