HomeCare Poulsen Design VİŞNE 2 Lt Çiçek Sulama Kabı Multi Kullanım716584

0 Adet var. Acele edin!


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki VİŞNE Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. .

Materyal : Polipropilen Plastik

Ölçüler : Y 19 CM X G 15 CM( GAGA HARİÇ - GAGA 15 CM ) - 2 litre su kapasitelidir. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : İç/dış mekan sulama, kimyasalları dökmek veya karıştırmak için huni/musluk olarak kullanılabilir. Çocuklar tarafından su oyunları oynamak için kullanılabilir. Evde, ofiste, çiçekçide, restoranda kullanılabilir. Bitkilerin sulanmasında, çocuk banyolarında, ağaçlarda, bahçelerin sulanmasında vs. iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :

KALİTELİ MALZEME : Sulama kabı, yüksek kaliteli Plastiklerden, yaşlanması veya kırılması kolay değildir. Ömür Boyu kullanım için üretilmiştir ve geri dönüştürülebilir. Süper dayanıklıdır, aşınmaya dayanıklıdır ve çok uzun süre kullanılabilir.

ŞIK VE PRATİK :  Görünüm, hem güzel hem de uygulanabilir olan uzun ağızlı bir tencerenin tasarım stilini benimser, su dökülmesini sıçramadan ve atık olmadan bitkiye kolayca nüfuz edebilir. Bu sulama sorunsuz kullanılabilir, kapak gerektirmediği için su doldurması kolaydır. Poulsen Design, onu çok çekici kılar ve en sevdiğiniz renklerden herhangi biriyle ev dekoru olarak kullanılabilir.

ERGONOMİK SAP: Ergonomik tutamak rahat bir tutuş sağlar, kaldırması kolay ve tutması rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay dökme için dengeli tasarımlı ergonomik sapı sayesinde konfor için optimize edilmiştir. Bu sulama sorunsuz kullanılabilir, kapak gerektirmediği için su doldurması kolaydır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.