HomeCare ProDual Çift Yönlü Hazneli Rende 716677 


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : Paslanmaz Çelik Bıçak + TPE Silkon kaymaz alt taban ve el tutma bölgesi 

Ölçüler : 29 x 11 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Meyve, sebze, peynir, çikolata VB. Meyve ve sebzeleri rendeleyin: sebze rendesi ve meyve rendesi mutfak için iyi rendelerdir, kek veya hamur işleri yapmayı seviyorsanız, çikolata rendesi olarak kullanabilir, limon veya portakal gibi turunçgilleri rendeleyebilir veya zencefil ve sarımsak rendelemeniz gerekir. yemek pişirirken, ayrıca iyi bir Parmesan peyniri rendesi olarak da kullanılabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Hazneli rende, yiyecekleri yakalamak için bir aparata sahiptir, rendelenmiş yiyecekleri kesme tahtası ihtiyacını ortadan kaldırır.


PASLANMAZ ÇELİK : Pürüzsüz ve zahmetsiz ızgara sağlamak için 303 paslanmaz çelikten yapılmıştır,

TPE KAYMAZ AYAK : TPE kaymaz kauçuk taban, kullanım sırasında daha fazla yardım sağlar, silikon kaplamalı tutamak tasarımı avuç içine uyar, ergonomiye uygundur

FONKSİYONEL BIÇAKLAR: Kaba rendeleme, orta rendeleme ve dilimleme için 2 farklı yüzey içerir. Meyve ve sebzeleri rendelemek için mükemmeldir.

KAYMAZ SAP : Sapı, kontrolü kolay, tutarken rahat, yiyecekleri rendelerken zahmetsiz ve güvenli.

PARMAKLARI KORUYUN : El koruyucu tasarımı, küçük bir parça yiyeceği daha kolay kazımanıza yardımcı olabilir, rendelerken kesilme konusunda endişelenmeyin.

ÇOK DAHA TASARRUFLU HAZNE FONKSİYONU : Yiyecekleri temiz tutmak için kapta hızlı bir şekilde toplamakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan kaseler veya tabaklar üzerinde de kullanılabilir.

TEMİZLİĞİ KOLAY: Hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilecek kullanışlı bir alet bulacaksınız. Kullanımdan hemen sonra durulamak daha iyidir.

HIZLI HAZIRLANMIŞ GIDALAR: Bu dilimleyici, yiyeceklerimizi hızla parçalara, şeritlere ve pürelere dönüştürebilir. pişirme sürenizi oldukça azaltır.

YERDEN TASARRUF : Karavan ve Küçük Mutfaklar için de İdeal Rende, çoğu mutfak çekmecesine kolayca sığacak şekilde tasarlanmış, yerden tasarruf sağlayan tasarımı ile küçük ve kompakt, kolay ve kullanışlı depolama için tasarlanmıştır.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.