HomeCare Rasodecor Bulaşık Kurulama Lavabo Çok Amaçlı Mat 716674

0 Adet var. Acele edin!


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki SİYAH renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Materyal : % 100 Kauçuk Silikon


Ölçüler : 36 x 28 cm  Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sonsuz kullanım alanı !

Dökülen yiyecekleri ve dökülen suyu yakalamak için kedinizin veya köpeğinizin mama kabının altına,

bulaşık kuruturken, lavabo içerisinde sebze meyve yıkarken,

akıtan lavabo altlarına zemine zarar vermemesi için,

Kesme tahtasnızın altına koyun 

Çekmece/dolap içerine koruyucu, buzdolabı içerisine, çöp kutusu altına, küvet yanına/içine ve aklınıza gelebbilecek her alanda !


SU DRENAJINI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN : Yükseltilmiş sabit sırtlarla düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır - derin ve geniş aralıklı sırtlar, küflenmeyi veya durgun suyu azaltırken drenaj verimliliğini artırmak için maksimum hava sirkülasyonu sağlar.

MÜKEMMEL TASARIM : Mutfak pişirme yüzeyi, yemek masası, kampçılar ve karavanlar gibi çoğu yer için uygundur. Yumuşak ve esnek silikon yapı, bu matın küçük yuvarlanmasını veya katlanmasını sağlar; mutfak çekmeceleri, küçük dolaplar ve tekneler gibi kompakt alanlarda saklamak için mükemmeldir.
 

Bu kauçuk Rasodecor mat, bulaşık kurutma rafınızın altına veya direk kurulama yapmak için mükemmeldir. Bulaşıkları yıkarken lavabonuzun altına da bir tane koyabilirsiniz, böylece giderinizi tıkanmaya karşı koruyabilirsiniz. Bu paspaslarla izlerinde bulunan kalıntıları ve yiyecek parçacıklarını durdurun. Bu paspaslardan birini deneyin ve bulaşıkları yıkamanın ne kadar kolay olduğunu görün.

DALGALI TASARIMI: Mutfak ürünlerini hem işlevsel hem de estetik açıdan hoş bir seçim haline getiriyor. Herhangi bir mutfak dekoru stiliyle harika görünecek. Oval kanallar özel olarak tasarlanmış vesuyun tahliye edilmesini sağlar ve lavabonuzda havuz birikmesini ve küf oluşumunu önler.

ÇOK AMAÇLI MAT: Bu kullanışlı, ince paspaslar birçok farklı kullanım için mükemmeldir. Dökülen yiyecekleri ve dökülen suyu yakalamak için kedinizin veya köpeğinizin mama kabının altına bir tane atın. Alternatif olarak, bir tanesini bulaşık kurutma paspası olarak tezgahın üzerine koyabilir veya bir tanesini evinizin biraz ekstra çekicilik kullanabileceği her yerde kaymaz, dekoratif bir paspas olarak yere koyabilirsiniz.

HERHANGİ BİR ISLAK ALANDA KULLANIM: Suyun kullanıldığı veya sık sık izlendiği evin herhangi bir alanında zeminleri kuru ve üzerinde yürümek için güvenli tutar. Bu matı banyo lavabolarının altına, çamaşır odasına, giriş yoluna, çöp kutusunun altına, küvetin yanına, bulaşık makinesinin altına ve herhangi bir parke zemin üzerine yerleştirin.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.