HomeCare Ronson Mutfak Yemek Tütsüleme Çözme Sırlama Çakmağı 715935

TL129,95
TL74,25
%43 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.

Ölçüler : 12 CM x 4 cm

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Klasik çakmak gazıyla çalışmaktadır. MasterCare Flash Bütan Çakmak Gaz 270 ML 423521 İSİMLİ ürünümüz ihtiyacınızı görebilir.

Pişirme becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın! Hem profesyonel hem de hevesli şefler için harika! Bu üflemeli meşaleyi kullanarak kendileri için özel bir şeyler pişirmek için bir yemek hazırlayarak herkesi şaşırtın. Eriyen peynirler, etin sırlanması veya sosların kızartılması gibi hızlı düzeltmeler içindir.

Pişirme üfleme meşaleleri, krem ​​brülleri karamelize etmek içindir. Bu tariflerin size göre olmadığını düşünüyorsanız, bu mutfak onlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Her şeyden önce, bunların bütan üfleyiciler olduğunu unutmayın. Bununla, doldurmak için bütan çakmak yakıtına ihtiyacınız olacak. Ardından, açmak için düğmeyi çevirin ve aleti çalıştırın. Gazın tısladığını duyduğunuzda, devam edin ve alevi açın. En düşük ayarla başlamak ve ilerledikçe ayarlamak önemlidir.

Kullandıktan sonra, kazaları önlemek için daima kapatmayı unutmayın.

Sebzeleri kızartmak ve bıçakları ısıtmak için donmuş eti daha iyi dilimlemek için kullanabilirsiniz.

Yanınıza alabileceğiniz için yemek pişirmek ve kamp yapmak için idealdir. Küçük ve hafif olduğu için seyahat dostu. Alet, rahat bir tutuş ve kontrol sağlayan ergonomik bir tutamağa sahiptir.

Güvenlik kilidi sayesinde kazayla tutuşmayı engeller. Gelecekte hazırlamak için daha fazla tarif öğrenirken bu üfleme meşalesinin kullanımını keşfetmek eğlenceli olabilir.

GÜÇLÜ VE DAYANIKLI TASARIM: Hem içeride hem dışarıda dayanıklıdır. Puro, sigara, kaynak, mutfak, yakma veya diğer aydınlatma amaçlarınız için harika, büyük ve tutarlı bir alev sağlar. Entegre stand tasarımı, onu hem ev hem de ofis kullanımı için mükemmel bir masa çakmağı haline getirir.

Doldurulabilir ve Ayarlanabilir Çakmak: Kullanım bittikten sonra, uzun bir ağızlığa sahip bir bütan gazı (DAHİL DEĞİLDİR) kullanılarak yeniden doldurulabilir. Bu bütan ç
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER