HomeCare Tıraş Makine Jilet Tas Sabun Seti 716556 


Transformacion B-ROCK Özel Kutulu Manuel Tıraş Makinesi 715814  

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : Krom+ Çinko

Adet : 1

Kalıntı bırakmaz ve cilde zarar vermez.
KLASİK TASARIM: Klasik bıçak, sakalınızı güvenli ve eksiksiz bir şekilde tıraş edebilir. İstikrarlı ve olağanüstü bir tıraş bıçağı deneyimi yaşarsınız.
PROFESYONEL Tıraş Bıçağı: Konfor ve denge için tasarlanan bu Tıraş Bıçağı, rahatsızlıktan kaçınmak için iyi bir performans ve doğru açı sunar. Eşsiz tasarıma sahip tutamak, kavrayıcıdır ve kaymaz
ERGONOMİK TASARIM: Hafif ve küçük boyutlu, kullanımı kolay. , tıraş makinesini her yere götürmek için bir saklama kutusuyla birlikte gelir,
Transformacion Ahşap Tıraş Fırçası 716272 Özellikler :


Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.  

Materyal :  % 100 Kiraz Ağacı Ahşap Sap + Sentetik kıllar

Ölçüler : Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Kıllar, minimum düzeyde tıraş kremi veya tıraş jeli kullanımıyla zengin ve pürüzsüz bir köpük üretmelerini sağlayan ultra emici olacak şekilde tasarlanmıştır. Pürüzsüz ve yakın bir tıraş deneyimi sağlarken daha az su tüketmeye de yardımcı olur.

TEKNOLOJİ: El işi üretimdir. Kılları harika şekildir. Dökülme, kötü koku yapmaz. Hayvansal malzeme kullanılmamıştır. Pürüzsüz bir tıraş için Tıraş fırçamız, tıraş bıçağının kaymasını azaltmak için sakal kıllarını yumuşatan ve yumuşatan zengin ve kremsi bir köpük oluşturmaya yardımcı olur. Bu da pürüzsüz ve yakın bir tıraş deneyimi sunmak için jilet tahrişini, kızarıklığı, kesikleri ve tahrişi önler.
KARAKTER: Kıllar ipeksi ve sıkıdır, masaj için harikadır; su emme ve ısı tutma özelliği olarak, tüm tıraş sabunları ve köpükleri, jelleri veya kremleri ile iyi çalışır, kalın, parlak köpürme için mükemmeldir, temizlenmesi kolaydır ve oldukça hızlı kurur. Kıllar cilt üzerinde nazikçe kayar, tıraş kremini ve sabunu sakal bölgesine düzgün bir şekilde dağıtarak hassas ve tahriş olmuş ciltler için de ideal tıraş fırçası haline getirir.
Tıraş kreminin tüylerin her santimine ulaşmasına yardımcı olarak, tıraş esnasında cildinizin korunmasını sağlar
Her tıraş deneyimini geliştirmek için birinci sınıf kaplama sapına sahip erkekler için zarif bir tıraş fırçası.

 Transformacion Rapira Platinum 10 Adet Tıraş Jileti Kantaşı Seti 715919

Materyal : Paslanmaz Çelik

Adet : 10 adet  

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sakal tıraşı yanısıra, Bu keskin bıçaklar, favorilerin kenarlarını düzeltmede ve güçlü sakal hatları oluşturmada üstün hassasiyet için önerilir. Tek bir platin kaplamalı çift kenarlı güvenli tıraş bıçağı, mükemmel görünümünüzü elde etmenize yardımcı olmak için favorileri keskinleştirmek ve güçlü sakal çizgileri için ideal, hassas doğrulukta şekillendirir.

Bu çift kenarlı bıçaklar,her tür güvenli tıraş makineleriyle ve usturalarla kullanım içindir. 10 çift taraflı Paslanmaz Platin bıçak ayrı ayrı sarılır güvenli bir şekilde gönderilir.

Uzun ömürlü, pürüzsüz bir tıraş için eşsiz kalite, pürüzsüzlük ve dayanıklılık sağlar.

En gelişmiş ekipmanlar kullanılarak delikli, sertleştirilmiş ve taşlanmıştır. Optimum ŞEKİLLENDİRME KONFORU için bir polimer ile kaplanmıştır.

Daha fazla dayanıklılık için seramik ve daha az tahriş için PTFE'ye karşı dayanıklı üçlü kaplama işlemi ile geliştirilmiştir. Sonuç, inanılmaz derecede pürüzsüz, yakın ve rahat çift kenarlı tıraşlar için kenarını paslanmaz çelikten bile daha uzun tutan bir bıçaktır.

Korozyona karşı, daha fazla dayanıklılık ve daha az tahriş için üçlü kaplama işlemi uygulanır

Sakal ve saçları kolayca ve verimli bir şekilde keserek istenmeyen tüylerden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilen yüksek kaliteli paslanmaz çeliğe sahiptir. Keskin, paslanmaz çelik pürüzsüz ve zahmetsiz bir tıraş sağlar.

 

Savanna Alüminyum Sabun Krem Köpürtücü Tıraş Tası 716269 :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.  

Materyal : Alüminyum Paslanmaz

 
Geleneksel tıraş bıçağı stiline alışkınsanız, pürüzsüz ve zarif bir tıraş sağlamak için doğru aletlerle donatılmış olmanız gerekir. Tıraş kasesi, ıslak tıraş setinize mükemmel bir ektir çünkü asla kırılmaz, çatlamaz veya kırılmaz!

HER TÜRLÜ KLASİK TIRAŞ SABUNU İLE KULLANIN: Bu tıraş sabunluğuna en sevdiğiniz tıraş sabunu yedeğinizi ekleyin ve köpüğünüzü çalıştırmak için tıraş fırçanızı kullanın.

HER GÜN KÖPÜK BİR KÖPÜKLE SICAK Tıraş - Alüminyum tıraş tası, sıcaklığı normal tıraş kupalarından daha uzun süre korur. En sevdiğiniz sabunları ve kremleri doğrudan yeni tıraş kupanızda köpürtün ve tıpkı berberde olduğu gibi sıcak bir tıraşın keyfini çıkarın. "Şimdiye kadarki en iyi sıcak tıraş. Tonlarca ılık, köpüklü köpük.

MÜKEMMEL ŞEKİL VE TIRAŞ: Duş başlığının geniş dudağı ve kısa kenarları, en sevdiğiniz tıraş sabunu veya kremini köpürtmek için mükemmeldir.

Spesifikasyonlar;  Arko Traş Sabunu 

Bilinen Arko markalı traş sabunudur.

 

 


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.