HomeCare Rivola Amber Bambu Çubuklu Cam Şişe Koku 716380

TL54,85
TL27,55
%50 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Materyal : Cam Şişe + Bambu Çubuklar 

Ne alacaksınız ? : 100 Ml şişe 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Yatak odasına oturma odası, banyo, mutfak, koridor ve ofis ortamına taze bir koku ve moda katmak için mükemmel tasarıma sahiptir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :  KOLAY KOKU KONTROLÜ VE UZUN ÖMÜR : Damak zevkinize uygun sayıda kamış eklemeyi veya çıkarmayı seçebilirsiniz. Kumaş çubuklarının kokuyu emmesi 1 veya 2 gün sürer. Koku zayıfladığında, kamış çubukları ters çevirin veya yenileriyle değiştirin.


MEKANINIZI İYİ HİSSEDİLEN BİR YERİNE DÖNÜŞTÜRÜN. En çok satan kokumuz Amber noktalanmış yatıştırıcı bir özüdür.Koku

EVİNİZİ MUHTEŞEM KOKU İLE DEKORASYON. Rivola oda kokuları, kusursuz bir koku ortamı yaratmak için yalnızca en iyi uçucu yağlar kullanılarak özel olarak harmanlanmıştır. Sakinleşmeye, ilham vermeye, moral vermeye veya rahatlamaya yardımcı olan saf, doğal kokular üretiyoruz. Hoş bir aroma, evin içindeki ortamı düzenler, alanınızı ferahlatıcı, sakin bir inzivaya dönüştürür, çünkü narin kamışlar güzel kokularımızın ince bir şekilde salınmasına izin verir.

UYGUN VE UZUN ÖMÜRLÜ : Yayılan Koku Setleri, aylarca koku verir. Karmaşık ve güçlü koku karışımlarımız, parmağınızı kıpırdatmadan sürekli olarak havaya yayılır. Alev gerektirmez. Mumların aksine, kamış difüzörler alev gerektirmez, bu da onu herhangi bir odayı kokulandırmanın çok daha güvenli bir yolu haline getirir. Komple set şunları içerir: Yağla doldurulmuş Şeffaf Cam Şişe, bir demet koku kamışı ve hediye etmeye değer güzel bir hediye kutusu.

KOKU GİDERME Kötü kokuları yok etmek için mekanınızı doğal ve tatlı AMBER kokularıyla kokulandırın. Yatak odasına oturma odası, banyo, mutfak, koridor ve ofis ortamına taze bir koku ve moda katmak için mükemmel tasarıma sahiptir.

KOLAY KOKU KONTROLÜ VE UZUN ÖMÜR : Damak zevkinize uygun sayıda kamış eklemeyi veya çıkarmayı seçebilirsiniz. Kumaş çubuklarının kokuyu emmesi 1 veya 2 gün sürer. Koku zayıfladığında, kamış çubukları ters çevirin veya yenileriyle değiştirin.

HERHANGİ BİR DURUM İÇİN DÜŞÜNCE EV HEDİYESİ. Her durum için benzersiz ve zarif bir hediye fiikri olabilir.. Bir arkadaş veya aile üyesinin doğum günü, düğün, yeni eve taşınma partisi, Anneler Günü, Babalar Günü veya başka herhangi bir hediye verme zamanı, birine vermek için doğru öğeyi seçmek oldukça zor olabilir. Rivola her zaman harika bir hediye olur çünkü HERKES evinin, ofisinin, yatakhanesinin, dairesinin veya yatak odasının güzel kokmasını sever!BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER