HomeCare Vaghi Askılı Lavabo Sünger Diş Fırçası Lif Organizeri MAVİ 716631

100 Adet var. Acele edin!Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki MAVİ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. .

Materyal : Bu plastik lavabo organizeri, çevre dostu, dayanıklı, esnek ve temizlemesi kolay yüksek kaliteli PP + TPR silikon malzemelerinden yapılmıştır, mutfak lavabosu için sünger, toz bezi gibi küçük parçalar için iyi bir organizatör.

Ne alacaksınız ? : 1 Adet Organizer + 1 adet bulaşık süngeri + 1 adet fayans üzerinde kullanabilmeniz için askılı vantuz 

Ölçüler : 10 x 18 cm X 5 CM derinlik - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Mutfak, banyo alanlarında, lavabo organizeri, sünger, yıkayıcı, ovma pedi, tahliye tapası veya diş fırçası+macunu, duş lifi, sabun ve benzeri sonsuz kullanıma ürünlerini ve daha fazlasını tutar!


HİJYENİK BOŞALTMA DELİKLERİ : Mutfak lavabo tutucumuz, alt kısmında kirli su birikmesini önlemek için tutucu içinde tahliye delikleri bulunduğundan hijyeniktir. .

TÜM LAVABO ve EVYELERE UYAR- Lavabo kutumuzla temizlik süngerlerinizi, diş macunu+fırçalarınızı vb düzenli tutun! Bu yerden tasarruf sağlayan asılı sünger tutucu, her boyuttaki lavabo musluğuna kolay asmak ve takmak için ayarlanabilir boyun askılı standart bulaşık süngerlerine uyar.

KOLAY KULLANIM : Lavabo kutusu için kanca tasarımı, basit kurulum, hızlı sökme ve temizlemesi kolay, tekrar tekrar hareket ettirilebilir ve kullanılabilir, yerden tasarruf edin.

DAHA SAĞLIKLI : Açık ve içi boş alt tasarım, suyun hızlı bir şekilde boşalmasını sağlar, lavabo rafı, kaplarınızı havuzdaki kirli sudan uzak tutar.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.