MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Destek
 
 
Banka Hesap No:
 
SİYAHBEYAZ İNOVASYON AKSESUAR PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
TR58 0001 0024 9396 4450 0350 01
Ziraat Bankası| 2493 -Zekeriyaköy Hesap No: 96445003

KAMPANYALAR

2.ÜRÜNE ANINDA 7 TL İNDİRİM

Aynı veya farklı ürünlerden alacağın 2.ürüne anında 7 TL İNDİRİM .

Her 2 üründe 1 kampanya tekrar eder.

ADETİ ARTTIRDIKÇA İNDİRİM

Sepetinizde ürün adetini 3 yaparsanız %3 ve her 1 adet arttığında %1 daha ek indirim alırsınız. Bu indirim 24 adet alımınıza %24 e kadar artarak devam edecektir.

 

KOLAY ÖDEME 

Visa/Mastercard ve Havale ile alışveriş yapabilirsin. Havale siparişlerde % 2 indirim daha kazanırsın

4 AL 3 ÖDE BU KAMPANYA SONLANMIŞTIR

Aynı veya farklı ürünlerden sepetinde 4 ürün olursa 1 i bizden. Her 4 ürün eklendiğinde kazancınız artar ( 4 ün katları) En düşük fiyatlı ürün indirim olarak yansıyacaktır.

 


ÖDEME

21 Banka Kartına aylık sadece ;

2 Taksit %5, 4 Taksit %7  6 Taksit %9, 9 Taksit %11 , 12 Taksit %15 düşük vade farkıyla ödeyebilirsin.

Hangi bankalar dersen, ürünlerin detayında hemen ürün resminin altında bu bilgiyi görebilirsin.

Ayrıca alışverişleriniz için puan kazanabileceğinizi ancak bunların modacar.com.tr’de ödeme yöntemi olarak kullanılamayacağını bildiririz.

Güvenli

Müşterilerin ModaCar.com.tr'ye devrettiği bilgilerin güvenliği azami önceliklerimizden biridir.

ModaCar.com.tr olarak ödeme verilerinizin güvenli ortamlarda işlenmesi için büyük miktarda kaynak yatırımı yapıyor ve var olan en son teknolojileri kullanıyoruz.

Elektronik ticaret platformumuz, bilgi güvenliğinin yönetimi ve Ödeme Kartı Endüstrisinde Veri Güvenliği standartlarına uyum konularında farklı iyi uygulama sertifikalarına sahiptir. Bu sertifikalar, size özel, bütünlüklü ve güvenli bir ortamda alışveriş deneyimi sunmak için en sıkı standartları ve tavsiyeleri takip ettiğimizin bir kanıtı niteliğindedir.


KARGOLAMA

Yeni müşteriysen bile, Siparişini sadece 60 sn gibi bir sürede verebilirsin. Hızlı ve zaman kazandırıcı.

50 TL üzeri kargo bedava.  50TL altı siparişlerinizde 11,99 tl kargo ücreti eklenir.

Saat 16:00’a kadar verilen siparişiniz, en geç 2-6 saat aralığında Aras Kargo'ya (Anlaşma Kodu: 1817348851435 ) . Bu süreçten sonra kargo şubelerinin yoğunuluk durumuna göre çıkış saati belirlenir.


Havale siparişlerinizde daha hızlı işlem için Whatsapp Whatsapp 0530 6902686 iletişime geçin.

Cuma günü 16:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.


Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.
 

Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.

Nasıl iade ederim ?

Arabayaservis.com’den aldığınız bir ürünü, arızalı olması koşulunda, siparişin gönderi tarihinden itibaren 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 
 

destek@modacar.com'a SİPARİŞ NUMARANIZLA birlikte bir talep e-postası göndermeniz yeterli.

İade gönderilerinde ARAS KARGO dışında hiç bir kargo kabul edilmemektedir. ARAS KARGO ANLAŞMA NO:  1817348851435 

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir.

İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir.
Max, 1 iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Bu bankaların tanıdığı bir süredir.

1 günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.

Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, Whatsapp 0530 6902686 (Whatsapp'tan ürün desteği verilmemektedir. ) veya destek@modacar.com 'a bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.) 


DEĞİŞİM VE İADELER

Nasıl iade ederim ?

ModaCar.com.tr’den aldığınız bir ürünü, KOŞULSUZ, siparişin gönderi tarihinden itibaren 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 
 

KOLAY İADE ile istediğiniz ürünü iade edebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'ne veya destek@modacar.com'a SİPARİŞ NUMARANIZLA birlikte bir talep e-postası göndermeniz yeterli.

İade gönderilerinde ARAS KARGO dışında hiç bir kargo kabul edilmez. ARAS KARGO ANLAŞMA NO:  1817348851435 

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir.

İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir.
Max, 14 iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Bu bankaların tanıdığı bir süredir.

14 günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.

Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, Whatsapp 0530 6902686 (Whatsapp'tan ürün desteği verilmemektedir. ) veya destek@modacar.com’ a bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)