Transformacion Jagler Classic Koltuk Altı Roll-On Deodorant Kutulu Set 716154

TL59,95
TL30,75
%49 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Koku Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Ne alacaksınız ? : 1 Adet CLASSIC SERİ Koltuk Altı Roll-On Dedoroant + Seyahattae, çantada, banyoda Koyabileceğiniz kapaklı kutu 

Ağırlık : 50 ML

Cinsiyet : Unisex

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Muhteşem parfüm tadında kokular !

GELİŞMİŞ KONTROL TEKNOLOJİSİ - koruma ve gelişmiş kontrol ile terlemeyi önleyicidir. Şimdiye kadarki en gelişmiş roll-on formülümüz! 48 saat boyunca kokuya karşı korumalı ve rahat kalmanızı sağlar.


GÜVENLE HAREKET ET VE TERLE - Hayattaki harika anlar seni terletiyor, Roll-on deodorantı ile o anların tadını güvenle çıkar.

KLİNİK PERFORMANS ISLAK KORUMA - Özel formülümüz, bakterilerin neden olduğu kokuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için güçlü bir koku giderici olan saf oksijeni serbest bırakır. En yüksek seviyede aktif bileşen ile maksimum ıslaklık koruması.

YAPAY KOKULAR İÇERMEZ - Bu ürünün yapımında vücut kokusuna veya koltuk altlarınızın koyulaşmasına neden olabilecek suni koku veya koruyucu madde kullanılmamıştır.

roll-on deodorantı koltuk altı bölgenize yumuşak ve ıslak bir formül sunar. Bu, doğal ter sürecine müdahale etmek yerine koltuk altı kokusuna neden olan bakterilerle savaşır.

LEKE YAPMAZ: Deodorantlarda kullanılan alüminyum tuzları ciltte ve giysilerde kireçli izler bırakabilir. Giysilerinizde kalıntı, beyaz iz veya leke bırakmayan eşit güçte koruma sağlar.

Kokuyu başlamadan önce engellemek için görünmez bir koruyucu bariyer oluşturarak vücut kokusunu önler. Kokuyu 48 saate kadar güvenle önler ve ciltte yapışkan veya yağlı bir his bırakmaz.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER