KaktüsKedi 2 ADET Kedi Oyun Oltası Bit ve Pire Tarağı HEDİYELİ 711992  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !

Spesifikasyonlar : 2 ADET KaktüsKedi 90 cm Kedi Oyun Oltası 711447AV + KaktüsKedi Kedi ve Köpek İçin Bit ve Pire Tarağı 711165C HEDİYESİYLE gönderilir.

2 ADET KaktüsKedi 90 cm Kedi Oyun Oltası 711447AV Ürün Özelikleri : 90 cm uzunluğunda kedilerle oynama oltasıdır.

KaktüsKedi Kedi ve Köpek İçin Bit ve Pire Tarağı 711165C  Spesifikasyonlar; Malzeme: ABS + Paslanmaz çelik İğne
6 cm x 5,5 cm İğne uzunluğu: yaklaşık1.3cm
Kedi ve Köpeklerinizin üzerindeki pireleri ve bitleri bulabilmek için kullanabileceğiniz özel bir taraktır.
Uç kısımları yuvarlanmış metal tarak dişleri sayesinde kedi ve köpeğinizin cildine zarar vermeden nazikçe taramanızı sağlar.
 

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin