KaktüsKedi 2 ADET Pembe Matara Suluk 500 ml Spor Bandı HEDİYELİ 712112  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !

Spesifikasyonlar : 2 adet KaktüsKedi Pembe Matara Suluk 500 ml 711258R + KaktüsKedi Spor Direnç Bandı 711676AV HEDİYESİYLE Gönderilir.

2 adet KaktüsKedi Pembe Matara Suluk 500 ml 711258R Spesifikasyonlar : Pembe renk 500 ml lik gönderilir.

Mavi  matara suluk 500 ml dir.
Kaliteli plastiktir.
23 cm uzunluğundadır.

KaktüsKedi Spor Direnç Bandı 711676AV  Spesifikasyonlar : 1 Adet Gönderilir.

Sporcular, dansçılar için güçlenmesi gereken belirli alanları hedef alabilir.
Farklı dirençlerde kullanılabilir
Egzersiz Bantları, tüm hareket aralığı boyunca yumuşak ilerici bir direnç sağlar ve düşük geri tepme özellikleri, yumuşak bir gerilme sağlar ve bantları gerdiğinizde geri sarsılmaz.


Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin