KaktüsKedi 2 SET Parmak Arası Terlik Koruyucu Tırnak Bakım Seti HEDİYELİ 712352

4 ÖDEYİN 5 GÖNDERELİM Bilgi Alın 

TL28,95
TL16,95
%41 İndirimli


Sorunuz mu Var ? destek@modacar.com'a e-posta gönderin.

Ödeme kolaylığı > Faizsiz 4 Taksit 

2-6 saat içerisinde kargoya verilir.

Bu ürünü satarak sen de para kazanabilirsin


Spesifikasyonlar : 2 SET KaktüsKedi Parmak Arası Terlik Koruyucu 711422 + KaktüsKedi Pratik Tırnak Bakım Seti 712031 HEDİYESİYLE gönderilir.

2 SET KaktüsKedi Parmak Arası Terlik Koruyucu 711422 Spesifikasyonlar; Yaz mevsiminde giyeceğiniz parmak arası terliklerin parmaklarınızda oluşturacağı yaraları önler ve sıcak havalarda parmaklarınızın kaymasını engeller.
 

KaktüsKedi Pratik Tırnak Bakım Seti 712031 Spesifikasyonlar : 1 SET > 3 adet ten oluşur .

Tırnak makası, törpü ve cımbızdan oluşan bakım setidir.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin