KaktüsKedi 360D Ergonomik Mutfak Bıçağı 711591

son 0 Adet var. Acele edin!


  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !


Ürün Özellikleri :
360 derece bıçak ile, sürekli kullanın. Körelen yerleri ister bileyin, isterseniz çevirin içeriden gelen yeni bıçakla kesin.
Her iki tarafta bıçak kilitleme tırnakları ve bıçak koruyucu kapağı bulunmaktadır.
Fren sayesinde güvenli ve kolay bir şekilde doğrama yapabilirsiniz.
Sağ ve sol el ile kullanılabilir.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Kaktüs Kedi tasarım ürünleri, Designer T.U.B tarafından tasarlanır ve MARMARA MR Multi Rivoluzione tescilli markasıdır. Marmara, Moda&Car konseptiyle, moda, yaşam ve otomobilinizi birleştiriyor.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin