HomeCare Linde Çelik Ayak Törpü 6 Zımpara Yedekli Set 716233

TL59,95
TL29,25
%51 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki BEYAZ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Ne alacaksınız ? : 1 ERGONOMİK ANA ÜNİTE ÜZERİNE monte edilmiş çelik törpü + 2+6  adet törpü pedi ( zımpara)

Ölçüler : 12 x 7 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Cinsiyet : Unisex

GENİŞ KULLANIM ALANI : Eller ve ayaklar !

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Yenilikçi kavisli yüzey ayağınızın şeklini alır. Bu, ulaşılması zor alanlara sahip olduğunuz anlamına gelir! 130 hassas mikro doku, solmuş ölü derileri temizler.

Ayaklarınızdaki kuru, çatlayan deriden bıktınız mı? Ayaklarınıza yeniden aşık olun! Ayaklarınızı pul pul dökmenin en hızlı ve en zahmetsiz yoludur. Keskin bir ayak törpüsüyle kendinize zarar verdiğiniz veya bir ponza taşıyla ayaklarınızı çiğnediğiniz günler çok geride kaldı. sert nasırları ve kuru cildi kolayca ve acısız bir şekilde giderir. Pedikür veya ayak bakım çantanızda bulundurmanız gereken bir ürün!


Yenilikçi kavisli yüzey ayağınızın şeklini alır. Bu, ulaşılması zor alanlara sahip olduğunuz anlamına gelir! 130 hassas mikro doku, solmuş ölü derileri temizler. Ayaklarınızda yumuşak ve sağlıklı kalıntılar en son ve en hızlı şekilde hissedilir.

Ayaklarınızdaki pürüzlü, kuru cildi ve nasırları nazikçe ve ağrısız bir şekilde çıkarın. Ergonomik tasarım avucunuzun içine rahatça sığar!

BASİT VE UYGUN:  Basit ve kullanımı kolaydır, hafif ve alınması kolay ayak masajı olarak kullanılabilir.

AMAÇ: Bu manuel pedikür aleti, size göstermek isteyeceğiniz pürüzsüz ayakları amaçlamaktadır. Yumuşak, güzel ayakları korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

HIZLI KULLANIM: Bu  ayak törpüsü, sadece bir kullanımdan sonra pürüzsüz sonuçlar için sert cildi çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Dakikada sert cildi parlatır.

ETKİLİ: Evde mükemmel pedikür için ayaklardaki ellerdeki ölü deriyi temizlemede etkilidir.

TAŞINABİLİR: Ayaklarınız için nazik ve kullanımı kolay olan nasır sökücü, hızlı bir şekilde yumuşak, ipeksi ayaklar elde etmenize yardımcı olur. Yanında da 6 adet daha yedek zımpara gönderiyoruz

Rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlamak ve tüm artıkları ve talaşları kap içinde toplamak ve hiçbir dağınıklık bırakmamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER