KaktüsKedi MemoryFoam Ayakkabı Tabanlığı HEDİYELİ Set

son 6 Adet var. Acele edin!
43,24 TL


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 4 adet (2 sağ 2 sol ayak) KaktüsKedi MemoryFoam Ayakkabı Tabanlığı Tüm No lara 711595AV + 4 ADET KaktüsKedi Parmak Ayırıcı Silikon Makara HEDİYESİYLE gönderilir.

KaktüsKedi MemoryFoam Ayakkabı Tabanlığı Tüm No lara 711595AV Ürün Özellikleri :   Memory Foam-Hafızalı Köpük tasarımıyla ayağınızın şeklini alarak destek sağlar, rahatlatır.
33 no'dan 46 no'ya tüm ayakkabı numaralarına uyumludur. Üzerinde ayakkabı ölçüleirne gçre çiziglerden, gerekli yerlerden kesilebilir ve uyum sağlanır

 4 ADET KaktüsKedi Parmak Ayırıcı Silikon Makara Ayakkabının ayaklarınıza verdiği zararı hafifletmek ve ilerlemesini engellemek için kullanılır.
Yumuşak dokusuyla ayağınızı rahatsız etmez, ayakkabı ve çorap rahat giyebilirsiniz.
 


Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin