KaktüsKedi 32 Kancalı Kapı Arkası Askı Metal Askı Seti HEDİYELİ 711942

son 6 Adet var. Acele edin!
48,97 TL


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 1 Adet KaktüsKedi 32 Adet Kapı Arkası Askı Seti 711608R + KaktüsKedi Her Kapıya Uygun Kapı Arkası Metal Askı 423533R HEDİYESİYLE gönderilir.

KaktüsKedi 32 Adet Kapı Arkası Askı Seti 711608R Spesifikasyonlar :  32 ASKILIDIR

4 Sıra kemer tip ip üzerine 8 şer tane askı içerir.
Kapı arkasında kullanabilirsiniz. Çanta, şapka ve giysilerin dağınıklığını ortadan kaldırır. Üzerinde yer alan 8’er r adet ayarlanabilir aralıklı kanca ile tüm çantalarınızı daha düzenli ve sürekli göz önünde tutabilirsiniz.
Kapı kancaları demirden, askı kancaları sert plastikten üretilmiştir. Gerek malzeme kalitesi, gerekse çok amaçlı kullanımı ile benzerlerinden çok önde. 3,5 cm kalınlığında kapılara kadar askı yöntemi ile uygulayabilirsiniz.
2 kilo’ya kadar her şeyi asabilirsiniz.
Askı üzerinde alt ve üst bölümde yer alan demir kancaların kapı üzerine ve altına takılır.
Şerit askı üzerinde yer alan kancalar istenilen yere kaydırılarak ayarlanabilir.
Uzunluk: her bir kemer ip 1,90 metre cm Genişlik: 2,5 cm

KaktüsKedi Her Kapıya Uygun Kapı Arkası Metal Askı 423533 Özelikler; Kapıya asılarak kullanılan, portatif ve pratik askıdır
Paslanmaz çelik
10 cm x 48 cm ölçülerindedir.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin