KaktüsKedi Para Kontrol ve UV Kontrol Makinesi 711604AS

son 1 Adet var. Acele edin!
20,70 TL


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 

MG VE UV kontrolü yapar.   para ile beraber UV dedektörü aynı alettedir.
Kimliklerin, pasaportların, güvenlik belgelerinin, gizli işaretlerinin kontrolünde ve arka ışık olarak kullanılabilir.
Her türlü para çekme işlemi için idealdir. 2'si 1 arada mini para dedektörü, orijinal banknotların hızlı tanımlanması için ideal bir üründür. -The Mini para dedektörü, hızlı ve kullanımı kolaydır.
Festivaller ve konserlerdeki bar personeli, kapı personeli veya etkinlik personeli tarafından kullanım için mükemmeldir; zaman çok önemlidir.
Manyetik şerit detektörü, doğrular ve orijinal olup olmadığını anında bip sesi ile anlarsınız. dünya para birimlerinin çoğunluğuyla uyumlu (TL, Sterlin, ABD Doları ve Euro, vb. dahil)

İpi tasarımı, taşıması kolay
4 * AG13 hücre pilleri gerektirir
Ayrılabilir bir klipsi ile birlikte verilir
Renk: mavi
Uzunluk: 8,8 cm X Genişlik: 2,6 cm

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin